Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » S. O. S. Mit vegyek apukámnak...

S. O. S. Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az ég világon semmi ötletem nincs, az idő pedig sürget. Van valami ötletetek?
2011. dec. 10. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
üveg bor,digitális képkeret személyes fotóiddal,fotóival,papíralapu fotóalbum,üveg whishy,ha sörös akkor egy láda ír sör,ha boros akkor egy üveg minőségi olasz,francia,spanyol,görög,vagy magyar bor,ha barkácsol barkácskészlet,ha kertészkedik fünyró,sövényszegély vágó,millió ötletem lenne,de nem akarom írni,mert reggelig tartana.Megtudhatunk róla esetleg valami konkrétumot?Családi házban lakik vagy tömbben? Mi a hobbija?
2011. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez attól függ hogy mit szeret apukád... Ha szeret barkácsolni pl. csinálj neki egy képkeretet a képetekkel...
2011. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én apukám például nagyon sokat van elfoglalva papírmunkával ezért olyan tollat veszek neki amibe rá van graviroztatva a beceneve mert nagyon aranyos becenevet találtam ki neki még néhány hónapja
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én apukám nem iszik alkoholt, és nekem sincs nagyon ötletem. :SS
2011. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szereti a számítógépes cuccosokat, de az a gond, hogy ezzel kapcsolatban nem tudok neki mit venni, mert szinte mindene megvan. Tömbházban lakunk. Hát hobbija az a gép előtt ülés, tv-zés és az alvás. :D Nagyjából ennyi.
2011. dec. 15. 18:28
 6/6 anonim válasza:
Hát akkor... Mondjuk vehetnél neki valami kis kütyüt... De ha nem szeretnél vagy nem tudsz venni neki ajándékot akkor mondjuk ha nem nagyon szokott mást csinálni akkor mondjuk első lépésnek a takarítás is nagyon jó ötlet sztem... :)
2011. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!