Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 24 évesen egyedül fogok...

24 évesen egyedül fogok karácsonyozni egy 1 éves kislánnyal. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

Anyámékkal nem vagyok jóban, férjemtől külön élek. Jelenleg barátnőmnél vagyunk egy 1,5 szobás lakásban. Karácsonykor ő megy haza a szüleihez, én meg ott maradok egyedül a lányommal.

Első karácsonyom lesz egyedül. Van aki még így tölti? Adtok tippet mitől tehetném széppé ezt az ünnepet?

Bocsánat, hogy így előre megkérdezem, de rá kell hangolódjak lelkileg, nagyon nem könnyű :(


2011. dec. 11. 08:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nyolc éve a kétéves fiammal ünnepeltünk kettesben. Nem volt boldog ünnep, de az ő öröme azért bearanyozta.:) El volt varázsolva a fától, zenét hallgattunk, énekeltünk, játszottunk. Én meg bőgtem, mikor elaludt... Idén már a tíz hónapos kicsi lányunk is velünk lesz (a második férjemtől, akit a nagyfiam is imád!). Fogd fel átmeneti állapotnak, ami valami miatt szükséges volt az életedben. És figyelj a pici lányodra. Nem mondom, hogy boldog ünnepet, de nagyon szép ünnepet kívánok neked és nagyon boldog életet!
2011. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kezeld úgy mintha egy sima nap lenne csak. Ne gondolkodj azon, hogy karácsony. Főleg ne szomorkodj a kicsi előtt. Én kb 3 éve rendszeresen melózok karácsonykor is távol a családtól. Nincs értelme filózni azon, hogy de jó lenne velük. Persze jó lenne, de ha agyalok rajta sem változik semmi. Süss vmi finomat, nézzétek a tvt, játszatok, pihizzetek. Ha van ismerős, barát akkor velük is töltheted a karácsonyt.
2011. dec. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!:) Jólesik egy kis bíztatást olvasni. Köszönöm a tanácsodat is, megfogadom, talán így nem lesz olyan szörnyű mint amilyennek jelenleg elképzelem..
2011. dec. 11. 08:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem karácsonyozol egyedül, ott lesz a lányod! Gondolj azokra, akik teljesen egyedül lesznek. Lányod mosolya adja majd a szépséget.
2011. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül? Nem leszel egyedül, és fogd fel úgy, h olyan karácsonyod lesz, amilyet akarsz, nem szól bele senki, mit-miért-hogyan.
2011. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én szívesen karácsonyoznék egy 1 éves kislánnyal egyedül :))


Én 20 éves vagyok, lány. Szüleim nagyon szigorúak, nem engednek sehova bulizni, szóval itt fogok velük poshadni a tv előtt. Apukám teljes depresszióba van (szeptember óta munkanélküli), anyukám pedig egy idegroncs. Nekem a karácsony meg a szilveszter egy valódi megrázkodtatás.


Egy 1 éves kislány pedig csupa öröm, vidámság, jókedély... :D

2011. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Az a pici lány egy csoda. A férjedre, szüleidre ne is gondolj aznap, mert attól szomorú leszel. Nincs hasonló helyzetben lévő egyedülálló anyuka, apuka a környéken? Esetleg próbáld megtudni a védőnőtől, hátha négyen karácsonyozhatnátok. A zene, a dekoráció, a játék mindenképpen jó ötlet a meghitt karácsonyhoz.


Szép karácsonyt, és boldogabbat jövőre!

2011. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes válaszokat írnak.

Akármilyen rossz, sajnos nem lehet bele beszélni hogy az egy sima hétköznap.

Én vennék egy kicsit fát, próbálnék egy kishangulatot csinálni.Kistálba gyümölcs, kis szaloncukor, sütike és csak a gyerkőccel foglalkozni.Se takarítás, pakolás.Csak énrklés, zenehallgatás.Biztos hogy a te szemszögedből nem lesz egy ,,halleluja!", de a gyereknek meg kell még a vidámság, hogy ne érezzen meg semmit .

A szülőkkel nem tudnál kibékülni?Biztos szeretnék a kislányod.Hátha együtt tudnátok tölteni az ünnepeket.

2011. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
biztosan van abba a városba/faluba ahol laksz karácsonyi műsorok délután! süssetek sütit! a kislányoddal játsz, énekelj, dísztisetek fel a fát, este meg menjetek el a templomba a misére ha vallásosak vagytok hanem! nagyon szép szokott lenni! nincs több barátnőd? esetleg ti nem mehetnétek el a barátnőd szüleidhez?
2011. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jókat írtak a többiek. Én is megkérdezném a védőnőt, van-e tudomása szintén egyedülálló szülőről, akinek kisgyereke van és esetleg nincs más rokona.


EGyébként lehet, hogy egyedül lesztek, de ha elolvassák ezt a kérdést az emberek, gondolatban biztosan nem leszel egyedül! Én egészen biztosan gondolni fogok Rátok Karácsonykor! Töltsétek vidáman az ünnepet, süss finom sütikét neki, játsszatok minél többet, tegyél be karácsonyi mese dvd-t és hagyd, hadd legyen fent, ameddig csak akar! Ha lesz hó, menjetek el szánkózni, persze ő még picike, de én kisfiam azt is élvezi, ha csücsül a szánkón és én húzogatom a szánkót a nappaliban :))))))


Legyen egy vidám karácsony, ne hagyd magad szomorkodni, játszatok minél többet! Hozz ki az ünnepből mindent, amit lehet, és gondolja arra, ha elkeserednél, hogy ennyi ember válaszolt neked, mert szeretnénk, ha jól telne az ünneped!

2011. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!