Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak a szüleimnek...

Mit csináljak a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem sokára itt a karácsony és szeretnék csinálni valamit a szüleimnek. A kézügyességem nem a legjobb, de viszont a lelkemre kötötték , hogy ne vegyek semmit, hanem saját kezűleg csináljak valamit..nincs semmi ötletem . :S Anyának tudnék mit készíteni, de apának nem tudom, hogy mit :S Léégyszi ha tudtok ötleteket akkor írjatok ( anyának apának ) köszi előre is :D

14/L


2011. dec. 11. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

tudsz sütni? varrni mennyire tudsz?


festhetnél egy képet is amit aztán a falra tehettek...gondolkozz hogy mi az amire vágynak a szüleid vagy egyszerűen segíts nekik takarítani, főzni így Karácsony előtt. Vagy csinálj egy kellemes estét karácsonyra készülj zenékkel filmekkel anyunak és apunak közös vacsora meg ilyenek... De ha mesélsz róluk többet tudnék segíteni! :)

2011. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudok sütni igen :D hát..az a helyzet hogy a szüleim elváltak szóval a közös vacsi kilőve =/ apa szereti az autókat meg a szőkéket XD anyának meg bármi jó amit adok neki xd
2011. dec. 11. 16:50
 3/4 anonim válasza:
100%

apukádnak:

készíts neki egy autós keresztrejtvényt

vagy ha szépen tudsz rajzolni, akkor rajzolj neki, egy sportkocsit

2011. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor anyudnak süss főzz valami finomat!


apudnak meg hát... szerintem ő is örülne a te főztödnek ölelésednek szeretetednek! de ha valamit mégis máshogy akarsz akkor írj apudról még! ;) (:

2011. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!