Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra magamna...

Mit vegyek karácsonyra magamnak? Ti mit vesztek?

Figyelt kérdés

Ma kaptam nagymamámtól pénzt, aztmondta vegyk magamnak amit akarok karácsonyra.Szerintetek? Mondjuk a csizmát azt anyum veszi, mindenféle ruhadarabot ő szokott venni nekem, mikor karácsony előtt elmegyünk vásárolni.(tehát új ruhát ami kell karácsonya)Gondoltam valami ablakdíszre, de azt is csak kirakom, és semmi mást nem csinálok vele...

Más mindenem megvan, tárgy is, de gondoltam meglepem magam valami ajándékkal karácsonyra,csak semmi ötletem sincs. Nektek? Ti mit vesztek?

14L


2011. dec. 12. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én felsőt meg parfümöt vettem magamnak, de ha nagyon nincs ötleted, szerintem nem muszáj rögtön elkölteni a pénzt, hanem esetleg spórolhatsz is, hátha később jól jön valamire. 20l
2011. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy párologtató lámpával és egy elegáns selyem ruhával leptem meg magamat. :)
2011. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 000K válasza:
Ha mindened megvan, akkor szerintem is spórolj. Én magamat idén ékszerekkel leptem meg, és raktam félre is pénzt:)
2011. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!