Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit tudnék adni barátom...

Mit tudnék adni barátom anyukájának karácsonyra?

Figyelt kérdés

Eredetileg egy memória-párnát akartam, de azt sikeresen megvette magának :)

Most semmi ötletem nincs. Nem szereti a használhatatlan kacatokat, díszeket, csak a hasznos dolgokat. Minden évben komoly fejtörést okoz nekem... :)

4,5 éve ismerem.

19/l


2011. dec. 14. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én valami saját készítésű finomsággal lepném meg, amit szépen becsomagolnék. Ez lehet praliné, vagy bonbon (neten rengeteg receptet találsz, de ha érdekel küldhetek is néhányat), valamilyen likőr (tojás, kávé) stb, elegáns aprósütemény, vagy keksz. Ezek nem hasznosak, de benne van a te munkád, és mindenképpen egyedi, személyre is szabható :)

A csomagolás is rajtad múlik: ha likőrt készítesz, az üvegét kifestheted üvegfestékkel, a bonbonos dobozt szintén ezerféleképpen lehet dekorálni.....

2011. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

A sütire/bon-bonra én is gondoltam, de nem hiszem, hogy örülne neki. Így is folyton panaszkodik, hogy ha kéthavonta egyszer rájön a sütés, akkor dobhatja ki mindig... Ketten vannak a fiával, és egyikük se édesszájú, így nem nagyon fogyna, plusz nem rajong az ilyen édes-ízesített italokért. :(

2011. dec. 14. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:

szép lámpa?


konyhába valami ami elromlott,vagy nincs?


aszaltgyümölcstál?

2011. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elemes fogkefe?

hajszárító?

kávéfőző?

ágynemű huzat?

2011. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :) Közben találtam neki ajándékot, úgyhogy ezeket az ötleteket elraktározom magamban következő karácsonyra. :)
2011. dec. 19. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
mit adsz neki végül?
2011. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy Dove csomagot, amiben van tusfürdő, testápoló és egy hátmosó. Persze, tudom, hogy nem túl eredeti ötlet, de majd legközelebb.. Bár ez nem haszontalan, és úgyis Doveot használ..:)
2011. dec. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!