Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek vegyek ajándékot...

Szerintetek vegyek ajándékot a barátom szüleinek?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátommal és még nemvolt olyan h karácsonykor együtt legyek vkivel szoval nemtudom h ilyenkor szokás ajándékozni a szüleit is? Előre is köszi a segítséget:))
2011. dec. 14. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered a szüleit? Tanulsz még esetleg? Szerintem még nem vagytok túl régóta együtt,én csak fél év után ismertem meg a szüleit. Ha nagyon szeretnél valamit adni,akkor küldj egy szép képeslapot valami szép verssel. De ha sűrűn szoktál velük találkozni,akkor is elég valami apróság pl. bonbon,házi készítésű süti. Nem kell nagy dolgot adnod. (szerintem)
2011. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég sokszor találkoztunk már és gyakran beszélek is velük,én is ilyesmikre gondoltam csak azért megkérdeztem hátha okosabb leszek ;) Köszi szépen :))
2011. dec. 15. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!