Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek apukámnak karácsony...

Mit vegyek apukámnak karácsonyra? Össze vagyunk veszve.

Figyelt kérdés

Nem beszélünk már egy ideje egymással. Mind ketten elég makacsok vagyunk. De szeretnék venni neki valami ajándékot, békülési szándékkal. Valami különlegeset szeretnék, nem könyvet, illatszert,ruhát, borotvát vagy ilyeneket. De sajnos ötletem sincs... pedig mindig kitalálok valamit, de most semmi :(

Írok pár sort apáról: szereti a focit, néha el is jár focizni, van egy kocsija, van egy kutyánk amit nagyon szeret, sokat dolgozik, szeret olvasni is de könyvet ugye nem akarok venni... ennyi jutott most eszembe. Ja és 43 éves

Légyszi segítsetek :) 18/L


2011. dec. 15. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ebben az esetben könyvet vennék, méghozzá az '1000 ok, amiért Te vagy a legjobb Apa' című kis könyvet.

Vagy csak szimplán add fel a büszkeséged (igen, baromi nehéz) és nyiss felé. Nem kell bocsánatot kérned, csak kezdj vele beszélgetni. Ne akard, hogy egyszer megbánd azt a pár órát vagy hetet amikor nem beszéltél vele, mert lehet hogy később már nem lesz rá alkalmad.

(jó ez most csöpögősre sikerült, de érted :) )

2011. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon van pénzed akkor nem tudom mert én nem szeretem a focit és még meccsen se voltam, de vegyél olyan szezonjegyeket (ha van ilyen egyáltalán :) )

vagy:

kocsiba új rádiót

vagy:

(bár mondtad h könyv nem de) ha szeret olvasni talán a kedvenc írójától egy könyvet amit még nem olvasott (ha magyar az író akkor próbáld dedikálni is! :D )

2011. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első ötlete jó!


amúgy pedig valami "élményt" vennék neki


szóval vmi közös programra fizesd be magatokat

lehet akár egy focimeccs, kisebb utazás,(belföld 1-2 nap) masszázs,(férfiaknak se ciki:D)

nem tudom mennyit tudsz rászánni


amúgy min vesztetek össze?

2011. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közös programra szavazok, vagy az első által mondott könyvre.


Tegyétek félre a büszkeséget, boldog ünnepet!

2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!