Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek van kreatív ötlete?...

Kinek van kreatív ötlete? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és nem akarok sokat költeni ajándékokra. Tudnátok javasolni valami kézzel készíthető, aranyos ajándékot a szüleimnek? Bármi jó, a lényeg, hogy látsszon, hogy én csináltam :) Lehet papírból, természetes anyagokból, ruhaanyagokból, stb. Cak ragasztópisztolyunk nincs. :)
2011. dec. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl.: naptárkészítő program segítségével családi fotók felhasználásával asztali naptár. A fotókhoz-, fotókra rövid idézeteket is írhatsz, a jeles napokat bejelölheted.


Ha tudsz varrni néhány tányéralátét gyorsan elkészülhet karácsonyig az anyukád-apukád kedvenc terítőjéhez.


Díszíthetsz hozzá egyszínű bögrét is valamilyen felirattal az ünnepi reggelikhez.

2011. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg édesanyádnak készíthetnél valami kitűzőt, vagy esetleg fülbevalót anyagból! Üzletben lehet fillérekért kapni ilyen kis fémbigyót, amire felteheted, hogy a füledbe/ruhádra tehesd. :)

Vagy esetleg varrhatnál apró kis plüssállatkákat nekik! Talán gyerekes ötlet egy felnőttnek, de ha elfér pl. a táskájukban, vagy a kulcstartójukon, akkor mindig magukkal vihetik kabalaként.

2011. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire vagy jartos a konyhaban, de kezzel keszitett mezeskalaccsal v akar mezeskalacshazzal is meglephetned oketminden hozzavalo otthon van.

Neten talalsz receptet es leirast.

Masik otletem:szeddj ossze a konyhabol, lakasbol ezeket es irj mellejuk cetlit es aprankent csomagold be.

Mez-mindig edes legyen az eletetek

Magnes- h soha ne muljon el a vonzodas a szuleid kozott es a szeretet

Tea- amikor tul sokat ettek h konnyitsek a gyomrot

Csoki- mert megerdemlik

Gyertya- relaxalni mikor faradtak furdobe

Kave- reggelire

Eros pista- h mindig erosek legyenek mindenhez

Fuszerek- h megfuszerezzek az eletuket es a tiedet is mint egy csalad

S ehhez barmi amit meg ki tudsz talalni es hozza egy frappans mondat.

Remelem hasznalhato.sokmsikert

2011. dec. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De klassz az utolsó!:)
2011. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!