Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » HÚÚ! A szüleim minden karácson...

Barcza Gábor kérdése:

HÚÚ! A szüleim minden karácsonykor eszméletlen jó ajándékokat adnak, de én még nem adtam semmit soha. Mit adjak nekik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit nem ártana tudni:

1.)néhány gondolat a szüleidről,mivel foglalkoznak,mi a hobbyjuk, mi az amijük nincs,de szeretnének(és itt nyilván nem elérhetetlen dolgokról,álmokról beszélek,mert azokat felesleges kergetni)

2.) te mivel foglalkozol? dolgozol vagy tanulsz?ha tanulsz,mennyi pénzt adnak a szüleid?ha dolgozol,mennyit tudsz erre fordítani a keresetedből?


Vettél-e észre otthon valamit,ami hiányzik,praktikus és multkor amikor nem volt otthon,anyu vagy apu szóvátette hogy nincs és de jó lenne,de ez most nem fér bele a büdzsébe... ?ja és itt persze nem egy doboz kaviárra vagy halkonzervre,kenyérre,tejre,sóra,cukorra,felvágottra,meg ilyenekre gondolok,hanem ennél tartósabb,időtállóbb... dolgokra...

2011. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és persze olyan dolgokra gondolok,amiket te azért felérhetsz anyagilag,de anyukádék nem veszik meg,mert úgymond fontosabb dolgokra is kell a pénz ...én pl. vettem nekik idén karácsonyra egy digitális ébresztőórát,emellett anyu kap egy ilyen fűszercsomagot,apu meg pár minőségi illatszert,mert láttam a fürdőjükben (nekem külön fürdőm van),hogy azok fogytán vannak neki...annyi van,hogy ebben a hat napban,egy hétben még épp kitart...
2011. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kenyérsütőt
2011. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy ez is nagy kérdés?
2011. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

akartam segíteni.. de aztán rájöttem h semmi információt nem írtál a szüleidről..

megakartam kérdezni h mit szeretnek mi a hobbijuk.. de már megtették..

tulajdonképpen mit keresek itt?:D haha! boldog karácsooonyt

2011. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan ajándékot adj nekik,amit TE saját kezüleg készítessz,mert ha veszel valamit,az nem olyan szívből jövő,és el is felejtődik,de ha te csinálod,akkor úgy érzik majd hogy dolgoztál értük,és tényleg foglalkozol velük.
2011. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szedj össze a konyhából, lakásból dolgokat és írj melléjük cetlit és egyenként csomagold be:

Méz- mindig édes legyen az életetek.

Mágnes- hogy soha ne múljon el a vonzódás.

Tea- amikor túl sokat ettetek, könnyítse a gyomrot.

Csoki- mert megérdemlitek.

Gyertya- relaxálni, amikor fáradtak vagytok a fürdőszobába....

Kávé- reggelire...

Erős Pista- hogy mindig erősek legyetek mindenhez.

Fűszerek- hogy megfűszerezzétek az életeteket.

S ehhez bármi, amit még ki tudsz találni és hozzá egy frappáns mondat.

2011. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Könyv,gyertya,parfüm,szappan,köntös,papucs,törölköző,dugóhúzó,virág,ékszer,kulcstartó,dvd,cd.
2011. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!