Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit vesz karácsonyra?

Ki mit vesz karácsonyra?

Figyelt kérdés
:)
2011. dec. 18. 14:04
 1/7 anonim válasza:
apumnak bort, anyumnak nyakláncot
2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és a barátnőimnek még nemtom :)
2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én apukámnak valami vasdarabot vettem, amivel állítólag tüzet lehet csiholni, apukám haverjának a 7 éves kislányának pedig egy piros nyuszis karórát vettem. Anyukámnak színtelen körömlakkot lakkot. A többit még nem tudom.
2011. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vagy 10 tárgyat, oszt vagy örülnek vagy nem.
2011. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy senkinek semmit nem veszek, mert betegség miatt ki se tudtam mozdulni itthonról több mint egy hétig, meg ötletem sincs, és már csak 2 napom maradt. Muszájból meg nem akarok vásárolni, és én se vágyok semmilyen ajándékra, csak normális ünnepre.
2011. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Anya:2 db angyalkás szappan ilyen kit anyagban(imádja az angyalos dolgokat),és még szerintem egy drágább nyakláncba tesómmal beleadunk 5000 Ft-ot(még rádiót fog kapni,de azt már nem az én pénzemből)

Apa:3 db szappant vettem neki(mimosa és jasmin illatúak),mert tudom,hogy szereti a különleges szappanokat(Scholl papucsot kap még,szintén nem az én pénzemből)

Tesó(lány,14 éves):pénztárca,hajvasálshoz ápolószerek 4 db-os(anyáéktól még hajvasalót egyben hajgöndörítőt kap,a többi számomra is meglepetés)

3 barátnőmnek(12-14 évesek):egy-egy nyakláncot medálokkal(wish-csillagok,love-szívecskék,luck-lóherék medállal),egy-egy aranyszínű csillag alakú karácsonyfadíszt és még vettem nekik faszíveket,ezekre valami szépet fogok írni,mindezt gyönyörű ajándéktáskába rakom(ezeket tőlem és a testvéremtől közösen kapják

Még hátra van egy barátnőm,unokatesóm.Ennyi embernek vettem saját pénzemből ajándékot,a mamáét,papáét,többi unokatesóét anya-apa állja.

2011. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

14/l

lemaradt:D

2011. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!