Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra szülőknek mi a...

Karácsonyra szülőknek mi a legjobb ajándék?

Figyelt kérdés
Mert most idén nincs ötletem. Kérlek segítsetek.
2011. dec. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Ha fiatalkább,rajzolj,ha idősebb,inkább vegyél kisi fadobozt és díszítsd ki,és egy verset is megtanulhatsz és karácsonykor elmondhatod nekik.Sok sikert,remélem segítettem
2011. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Szedj össze a konyhából, lakásból dolgokat és írj melléjük cetlit és egyenként csomagold be:

Méz- mindig édes legyen az életetek.

Mágnes- hogy soha ne múljon el a vonzódás.

Tea- amikor túl sokat ettetek, könnyítse a gyomrot.

Csoki- mert megérdemlitek.

Gyertya- relaxálni, amikor fáradtak vagytok a fürdőszobába....

Kávé- reggelire...

Erős Pista- hogy mindig erősek legyetek mindenhez.

Fűszerek- hogy megfűszerezzétek az életeteket.

S ehhez bármi, amit még ki tudsz találni és hozzá egy frappáns mondat.

2011. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17, de én amúgy ilyen ajándék félére gondoltam, venni.

Utolsó: ez elég jó, tetszik. Ilyen első ajándéknak jó szerintem. De szerintem második ajándékot is veszek, valami parfüm félét, aztán szerintem jó használni. A kajás nagyon tetszik. :D

2011. dec. 18. 18:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a fadobozzal mit lehetne csinálni?

Mert még dísznek se jó..

2011. dec. 18. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
a dobozt dekupázs tecnkiával kidíszítheted, vagy lefested egyszínűre, és vmi csillámot rászórsz, vagy kis csillogós kövekkel kiraksz vmi motívumot, esetleg átkötöd egy szalaggal.
2011. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

különben ékszertartónak tökéletes.

amúgy teszkóba nagyon sok jó dolog van. dobozkák, sapkák, mamuszok, pizsamák, ruhák, ékszerek, virág, könyv, receptkönyv, sminkcuccok, háztartási dolog (pl pirítós sütő) váza, bögre, konyhába vmi serpenyő, ágynemű huzat, szőnyeg, parfüm, óra, fényképalbum, díszpárna

2011. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!