Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet kapni tekergetős...

Hol lehet kapni tekergetős rajztáblát?

Figyelt kérdés

Nem tudom a rendes nevét, ezért írtam így. Még az óvodában láttam ilyet utoljára talán. Van egy rajztábla, de nem ilyen mágneses ceruzával lehet rajzolni rá, hanem van az alján két kis kerék, és azokat elfordítva egy csík rajzolódott ki(jobbra-balra-fel-le irányokban). Gondolom a kerekek vezéreltek odabent egy tűt, ami szépen egyenes vonalakban mágnes vagy valamiféle kristály segítségével rajzolta ki a képet. De biztos tudjátok mire gondolok.

Voltam már több játékboltban is, de mindenhol csak a kézi ceruzás rajztáblákat lehet kapni.

Valaki tudja, hogy melyik budapesti áruházban, vagy webáruházban tudom megkapni még Szenteste előtt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 20. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Metro-újságban láttam hirdetve.
2011. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik napiban?
2011. dec. 20. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A Google-ba ird be, hogy retro rajztábla, én is így jutottam hozzá!
2011. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kecskeméti Metro áruház újságjában.
2011. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bakker!!! :DD

Én meg elkezdtem a Metropol online verzióját böngészgetni! :DD


Akkor elképzelhető, hogy Metro áruházban fellelhető ez a játék? Mennyi lehet az ára kb?


Köszi a segítséget!

2011. dec. 20. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont kidobtam ezeket az újságokat, nem tudom pontosan megnézni, még a Tesco rémlik, nem vagyok biztos mégsem a Metroban, nézd meg a weboldalukat, hátha fenn van. De valamelyikben láttam.
2011. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!