Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, legalább 200. kérdés....

Tudom, legalább 200. kérdés. De mit vegyek neki ezek mellé még?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk a párommal,3éve együtt élünk.Nem mondom hogy mindene meg van,de az szükségleteihez tényleg meg van mindene.Mégsem tudom karácsonyra mit vegyek neki,pedig már szerda van.

Tavaly és tavaly elött márkás órát,márkás kesztyüt kapott.

Hobbija nem igazán van,mert sokat dolgozik.28éves.

Gondoltam rá hogy veszek neki kb 3db vicces mesefigurás boxert (mert említette hogy nincs és kéne neki),de mellé még mit vegyek neki?


2011. dec. 21. 08:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja.. + az én férjemnek mindig fáj a háta, nem tudom a tiednek is fáj-e... Tesóm asszem egy masszőrhöz fizeti be :)
2011. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szerszámosláda szerintem jó ötlet és szerintem figyelmes dolog egy nőtől. :)
2011. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na az én férjem hasonló:D Én páros masszázsra vettem neki kupont:) annak örülni fog, meg vettem neki egy határidő naplót, mert a másikat csurig írta:D
2011. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az idei év karácsonya nem úgy sikerült ajándék szempontjából páromnak ahogy akartam,de kellett nekem eddig halogatni.

Bejártam a fél várost és nem kaptam szerszámosládát sehol.Ha volt,akkor meg dupla annyiért mint az interneten.Lerendelni nem mertem mert mi van ha nem ért volna ide péntekig?

A masszázs befizetés jó lett volna,el is mentem a asször felé,de az meg lehúzta a rolót...


Így betértem egy ruházati boltba ahol vettem neki férfi

"cicanadrágot" ami belöl bélelt és jó meleg.Szerintem jól jön neki,mivel van hogy 10-12 óra hosszát kint dolgozik.Van neki de csak egy és az is kinyúlt.Most lesz új :)

Nagyon jópofa és vicces boxerek voltak,vettem 4db-ot!

És vettem egy pasis cipzáros felsőt is,mert kifogyóban vannak a felsőjei is.

Mostmár be is csomagoltam és izgulhatok,vajon jók-e a méretek és tetszik-e majd neki:)

2011. dec. 21. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!