Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha férjeddel vásárolni mentek...

Ha férjeddel vásárolni mentek legalább egyszer elhangzik a "minek? " kérdés?

Figyelt kérdés
Ha mi megyünk, akkor legalább 1 dologra megkérdezi, hogy "minek?", néha van hogy többre is. Nálatok is van ilyen?
2011. nov. 22. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs de én is mindig csak azt vásárolom amire szükségünk van és azzal ő is tisztában van,hogy kell ezért eszébe sem jut azt kérdezni minek!
2011. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik el. Ő elmondta nekem, hogy fogalma sincs, hogy mi mire való. Igazából bevásárolni se tudna, ha nem írnám fel neki pontos megnevezéssel mit vegyen meg.

Ráadásul a 4 hónapos lányunknak bármit veszek nem szól bele, mivel úgy van vele, hogy én tudom mi kell neki.

Ő mindig azt mondja, hogy ő hazahozza a pénzt, ez a dolga.

2011. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Tudja hogy én tudom a legjobban mire van szükség otthon.Nem veszek felesleges dolgokat.
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont így, hogy 'minek?' de van, hogy beszól vagy húzza a száját, olyankor bepöccenek és elmagyarázom. Nem szoktam hülyeségekre költeni a pénzt!
2011. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Néha:) de én csak vihogok rajta, aztán helyre teszem.

Meg nálunk inkább nagyobb összegű dolgoknál kérdezi meg, ami nem az ő hatáskörébe tartozik.

Pl: második babát várjuk, kicsi (másfél év) korkülönbséggel. Mondtam, hogy szeretnék pihenőszéket a babának (azt meg minek?) és mivel a dolgainkat hétközben én intézem gyalog a gyerekkel, így télre kelleni fog a testvérbabakocsi. (hát azt meg minek, más is felnőtt nélküle.)


Én ilyenkor ki tudok akadni, elvégre nem ő van egész nap a gyerekkel, ha tudok venni féláron ilyen dolgokat, amik megkönnyítenék a gyerekezést, én megveszem és kész. Utóvégre nem az ezredik zenélő forgót akarom, hanem egy olyan terméket, ami a mindennapjaimban óriási segítség lenne. Az meg pláne nem érdekel, hogy más felnőtt nélküle.

De a férjem be szokta látni, ha igazam van, és józan ésszel átgondolva indokolt cuccokat vennék.

2011. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem jarok a parommal vasarolni pl., es azota a vasarlas mar egy affele kikapcsolodas, relaxalas nalam!
2011. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Most felolvastam neki a kérdést, hogy ugye te soha nem mondtál még nekem ilyet? Erre a férjem: "Nem, mert felesleges"

:DDDDDDDDDDDDDDDD

2011. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnk közül én szoktam ezt kérdezni, pedig én vagyok a nő. Aztán elmagyarázza és közösen megállapítjuk, hogy tényleg minek, és akkor így nem veszünk hülyeséget.
2011. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bevásárlólista megbukott, mikor először mentünk nagybevásárolni. A Tescoban végeztünk a húspultnál és épp azon vaciláltam, hogy melyik fűszerek kellenek. Mikor sikerült kiválasztani, párom megkérdezte, hogy mi kell még, én meg válaszoltam, hogy folyékony szappan, mert az volt a listán a következő...akkor mentünk folyékony szappanért...köv.kérdés:Mi kell még? Mondom vaj...akkor mentünk vajért. Tehát a tesco egyik végéből a másikba szaladgáltunk. A listán a következő a konyhai papírtörlő volt. Az meg minek? Ott a konyharuha. Ebben a pillanatban eldurrant az agyam, közöltem vele, hogy szépen sorról-sorra fogunk haladni, nempedig a lista szerint. És igenis szükség van papírra. Ezen úgy felháborodott, hogy kiment és megvárt a kocsinál. Azóta egyedül járok bevásárolni és telefonon szólok neki, ha végeztem és értem jön.
2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokszor, én sajnos anyuka létemre háromszor annyiért vásárolok, mint ő, ha nem együtt megyünk és fele annyi ételt tudunk főzni belőle. Hajlamos vagyok minden hasztalan dolgot bedobálni, mert színes.
2011. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!