Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak az én családom ennyire...

Csak az én családom ennyire befásult, letargiás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Szerettem imádtam a karácsonyt, de soha nem volt jó.. Karácsonyfát én ebben a házban még nem is láttam... Most is próbáltam rábeszélni anyát és a nővéremet, hogy na akkor csak a konyhát díszítsük fel. Anya semmi érdeklődést nem mutatott, nővérem mondta,h na akkor csináljuk, mindjárt jön segíteni. Én nekiálltam kitakarítottam a konyhát az asztalt kidíszítettem, de tovább nem jutottam. Szóltam nővéremnek,hogy na mi van már, erre "bocs, most msn-ezek". Anya kijelentette, hogy semmi értelme díszítgetni, mert ha eddig nem volt hangulat, most sem lesz...

És most meg csodálkoznak, hogy a szobámban duzzogok, ami amúgy fel van díszítve és tök jó karácsonyi hangulata van... Persze ezért is kaptam,hogy minek ez a sok hülyeség...

Semmi karácsonyi feeling nincs... ez csak nálunk van így? mindenhol sütnek főznek készülődnek, de itt...

Ez mindentől elvette a kedvem, még az ajándékozáshoz sincs semmi hangulatom.. Tv-t meg be se kapcsolom, úgyis csak a boldog 'hálivúdi filmek' mennek ahol midnenki jujj de nagyon ünnepel...

Ez így nagyon rossz.. :( 16 évesen én karácsonyfát akarok díszíteni meg sütit sütni meg karácsonyi kajákat főzni, de nem lehet:(


2011. dec. 24. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami Veled van!Nálünk most nagyban megy a készülődés de két napja este én is eléggé ki voltam bukva mert vettem magamnak egy csizmát és csak abból a pénzből tudtam fizetni amit apukámnak vissza kellett volna adni és nagyon kiakadt rám pedig mondtam neki hogy msánap visszaadom!ettől teljesen elment minden Karácsonyi hangulatom:( de szerencsére már visszajött! én a helyedben feldíszíteném a saját szobámat!vagy nem tudom... de azért az is jobb mint a semmi!beszélgetünk majd privátban?:) bocs hogy nem tudok jobb ötletet mondani:(
2011. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szobámat már feldíszítettem, de azért is csak lecsesztek,hogy hülyeség volt.. =/


persze, beszélgethetünk priviben:)

Ha gondolod és lesz időd, majd írj rám:)

2011. dec. 24. 11:06
 3/5 MKs válasza:
Hat akkor menj ki a szobadbol es mond meg nekik h te nem kersz mast karacsonyra csak azt h normalisan toltsetek el ugy mint az emeberek tobbsege a foldon! nálunk megy a keszulodes de nincs meg a hangulat ahogy szerettem a karácsonyt annyira megutáltam ez korul is csak a maarakodas meg a veszekedes megy :/ beszeld meg veluk hisz en ugy latom szamdora ez nagyon fontos!!
2011. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ritka az ilyen normális család! Hányadék karácsonyi idiótaság az egyik legundorítóbb dolog a világon. Örülj neki, hogy neked nem hülye a családod. Ajándékozáshoz jó, hogy nincs kedved, mert egy baromság. Mi az a karácsonyi hangulat?
2011. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ajándékozás az eddig sem volt, divat, de most más sincs. Semmi karácsonyi vacsora, semmi. Külön-külön megettük az ebédet, aztán ment mindenki a dolgára. Mindenki nézi a tévét a saját szobájában, én meg netezek. :( Akarsz velem is beszélgetni privátban? :)
2011. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!