Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot kaptál...

Milyen ajándékot kaptál karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla, tetszik? Örültél neki? Meglepetés volt?
2011. dec. 25. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
semmit.
2011. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

2 könyv

kutyás asztali naptár


pénz kabátra, amit a 2 ünnep közt veszünk majd meg


igen örültem és meglepi volt:)

2011. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
50%

30 millió forintot

1 ferrárit

1 nyaralót

1 budai villát


kicsit kevésnek érzem de hát még mindig válság van.

2011. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Semmit. 4000 km-re vagyok otthonrol, radasul az 1 honapos kisfiam otthon van a felesegemmel es nagyon hianyoznak. :( Es meg dolgoznom is kell egesz karacsonykor.

Amugy en kezdek leszokni az ajandekozasrol, na nem anyagi okokbol, de nagyon nem tetszik, hogy mar szinte teljesen elveszik a karacsony unnepi hangulata, es csak a vasarlasrol, hitelfelvetelrol, sorbanallasrol, idegeskedesrol szol es mire jon szenteste mindenki tiszta stressz.

A gyerekeket arra probalom nevelni a csaladban, hogy csinaljanak valami ajandekot, de a vasarolt ajandek is inkabb valami hasznos vagy kedves dolog legyen, ne az ara/anyagi erteke dominaljon. Pl. a hitelre vasarolt szines tv amit aztan 2 evig nyog a csalad banknak szerintem nem unnepi ajandek, hanem teher vallalas, ezt nem karacsonykor kell elintezni, hanem ev kozben ha annyira szukseg van ra. Karacsonykor egymasnak kell orulni nem az ajandeknak!

2011. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
semmit.
2011. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
1 leértékelt,tescos pulcsit,ami megtetszett és megemlítettem anyunak,tusfürdős ajándék csomagot. Örültem neki,de nem volt annyira meglepetés.Lehet nem szép dolog,de én mondtam,hogy ha nincs ötlete hogy mit vegyen,akkor ilyesmit szeretnék,mert ezeknek hasznát veszem. Nagymamámtól egy kis pénzt,ez se ért váratlanul,tőle midig azt kapok.
2011. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindenféle csokoládét.
2011. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Semmit. A mi családunkban nem szokás a karácsonyi ajándékozás. Nem anyagi okok miatt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__2490382-va..

2011. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: igazad van. Nálunk ugyan szokás,de csak jelképes apróságokat veszünk egymásnak. Majd írok a kérdésedhez is.
2011. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én egy elektomos fogkefét,egy könyvet és egy számítógépes játékot kaptam:)))))
2011. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!