Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik ajándékot adjam oda a...

Melyik ajándékot adjam oda a barátnőmnek?! Nem lenne gáz? Bővebben

Figyelt kérdés
Holnap adom a legjobb barátnőmnek oda az ajándékát.Mondta h fülbevalót szeretne. Szereti a playboyos cuccokat. Vettem neki egy Svarovski fülbevalót, egyszerű pötty. De utána egyik ismerősöm adott egy playboyos fülbevalot mert neki már nem kell, de nekem se. gondoltam odaadom a barátnőmnek. De most nem tudom h mindkettő fülbevalót oda e adjam ,vagy sak az ingyen playboyosat.
2011. dec. 25. 23:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Egy Swarovski mindenképpen ízlésesebb, mint egy Playboyos, ami minden 2. emberen van a faludiszkóban.
2011. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit vettél...használtat ne adjál már a "legjobb barátnődnek", mert ha most kaptad volna újonnan valakitől, de nem lenne a te stílusod viszont neki meg tökéletes lenne, azt még megérteném...de így?
2011. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Karácsonyra a Svarovskit.

Amit meg csak tovább passzolnál, azt bármikor máskor odaadhatod neki csakúgy, és elmondhatod a történetét is.

2011. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha mindkettőt odaadnám neki? Tudom hogy playboynak nagyon örülne. Bár tény hogy használt.
2011. dec. 25. 23:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én midnkettőt odadnám és megmondanám az igazat.
2011. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
63%
Ez a playboyos cuccok elég ocsmányak. Meg amúgy sem értem a lányok között ezt a playboy őrületet. Mintha a fiúk nőklapjás cuccokban nyomulnának. Szerintem elég gáz...
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Svarovski fülbevalót adnám. A másikat esetleg csak később, pár hét mulva, elmesélve a történetét.
2011. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire örülne a Playboy-osnak, akkor add azt. De csak akkor, ha úgy néz ki, mintha új lenne.
2011. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Karácsonyra használt cuccot barátnak? Ne.

Kérdezd meg tőle, hogy kell-e neki, és mondd el, hogy használt. Csak mert karácsony van, nem kell minden sz@rt elajándékozni.

2011. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Add át neki, amit vettél. Utána kérdezd meg, hogy kell e neki a playboyos:) ez egész egyszerű:)
2011. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!