Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik ajándékot adjam oda a...

Melyik ajándékot adjam oda a barátnőmnek?! Nem lenne gáz? Bővebben

Figyelt kérdés
Holnap adom a legjobb barátnőmnek oda az ajándékát.Mondta h fülbevalót szeretne. Szereti a playboyos cuccokat. Vettem neki egy Svarovski fülbevalót, egyszerű pötty. De utána egyik ismerősöm adott egy playboyos fülbevalot mert neki már nem kell, de nekem se. gondoltam odaadom a barátnőmnek. De most nem tudom h mindkettő fülbevalót oda e adjam ,vagy sak az ingyen playboyosat.
2011. dec. 25. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindkettőt add neki oda.


A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad Teljesen egyet értek :)

2011. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

sztem is add oda mind2-t

és mondd h az egyik a te ajándékod, a másikat meg azért adod mert reméled h neki tetszene de neked nem stílusod.

2011. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igaz h egy másik barátnőmtől van a playboyos fülbevaló de szerintem nem használta azon a kis papírkán van amire rá szokták raktni a fülbevalókat.


Köszi a válaszokat, szerintem az lesz hogy odaadom mind 2-őt :)

2011. dec. 26. 10:44
 14/18 anonim ***** válasza:

Add oda mindkettőt, de a playboy-osról mond el az igazat mindenképp.


Valaki írta, h. olyan a playboy őrület, mintha a fiúk nőklapjás cuccban nyomulnának :D Ez nagyon jó!!!

2011. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Add mind a kettőt.
2011. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már odaadtam :D a playboyosnak jobban örül :DD
2011. dec. 26. 23:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Na, látod! Megtarthattad volna magadnak a S. kristályosat. :)
2011. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
mindegy :) örülök, hogy örült az a lényeg :)
2011. dec. 27. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!