Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit kapott karácsonyra?...

Ki mit kapott karácsonyra? Számítottál rá, hogy azt kapsz? Tetszik az ajándék? Ha nem, akkor megmondtad az illetőnek vagy szépen csendben kicseréled majd? Úgy általánosságban hogy teltek az ünnepek?

Figyelt kérdés
Elnézést ha túl kíváncsinak tűnök, de érdekelne, hogy kinek, hogy telt az ünnep? Úgy telt ahogy elképzelted vagy voltak kisebb súrlódások, összezörrenések? :)
2011. dec. 27. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jól telt, vacsiztunk, viccelődtünk, nagyon jól elvoltunk.

Ajándéknak pár könyvet szerettem volna, megkaptam (igazából magamnak rendeltem meg, anyáék nem igazán értik ezeket a netes dolgokat :D). Barátomhoz megyek holnap, tőle egy új fejhallgatót fogok kapni, mert a régi elromlott, szóval itt is tudom. Még meg sincs véve, együtt megyünk el kiválasztani, hogy ne nyomorgassa nagyon a kis karfiol füleimet. :D

2011. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sokmidnent kaptam, nem írom le mindet, de nagyon szép és hasznos dolgok, ruhák, cipő, minden ami nagyon jól jön.

Az egyedüli, ami nem tetszett, az egy hatalmas Korondi váza a bátyáméktól. Nem is értem mirefel kaptam azt, tudja, hogy nem szeretem a székely, falusi, rusztikus, népies dolgokat, ezek nem illenek hozzánk. A lakásunk is teljesen modern, nagyon bénám mutatna benne egy ilyen óriási kézzel készített váza. Amúgy, szerintem ő is kapta valakitől és továbbadta, székelyföldön biztos nem volt mostanában, itt meg nem tudom, hogy lehet-e venni ilyesmi, de ha lehet is, nem hinném, hogy pont ezt vette volna.

[link] ilyesmi, nekem és a páromnak nagyon nagyon nem jön be)

2011. dec. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
De persze, nagyon jól telt az ünnep, a nagy ormótlan vázát is szépen megköszöntük, aztán eldugtuk itthon, majd ha jönnek elővesszük.
2011. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pff megnéztem a vázát :) Hát valóban elég kötött, hogy milyen lakásba illene :) Modernbe semmi esetre sem. Jaj én annyira nem szeretem azt amikor valaki tovább ad egy ajándékot...Pláne a testvéred már tényleg ismerhetne titeket, hogy mi illik a lakásotokba...:)
2011. dec. 27. 09:43
 5/22 anonim ***** válasza:
Jól telt a karácsony. Mi nem ajándékoztunk, mert már mindenkinek megvan mindene, amire szüksége van (30 fölött vagyunk). Egy házaspár jött hozzánk, tőlük kaptunk egy világítós kis dísz kütyüt. Megköszöntem mosolyogva, de nem örültem igazán. Nekik sokba került, nálunk meg csak porfogó lesz. Mi csak bort és csokit adtunk, mert az legalább elfogy. Azért jó volt a karácsony.
2011. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, egyetértek veled, én már évről évre kínkeservesen veszek ajándékokat, mert mindenkinek megvan mindene...mi is inkább arra megyünk rá, hogy jókat főzök, eszünk iszunk sok finaomat, együtt bebújunk az ágyba és nézzük évről évre ugyanazokat a filmeket :)) Nálunk is a lényeg, hogy együtt legyünk, és békesség boldogság legyen...de azért egy kis apróság mindig kerül a fa alá, hogy azért mégis csak lehessen mit kibontani :)
2011. dec. 27. 09:53
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon klassz volt az ünnep a gyerekek miatt. Három unokaöcsém van. Csak ők kaptak nagyobb ajándékot. Mi felnőttek csak apróságokat, aminek mindenki örült. A húgom pld. sál-mániás. Ő azt kapott, ilyen még nem volt a gyűjteményében. Nővérem egy új táskát a karate cuccaihoz. A felnőtt fiúk könyveket. Ja én parfüm-gyűjtő vagyok :). Az én gyűjteményem két új darabbal gazdagodott. Mindkettő használatba is kerül, finom illatúak. És persze jókat ettünk, az egyik sógorom szerint ugyanis a karácsony lényege a kaja :D
2011. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok apróságot kaptunk, mókás pizsamát, fürdőcsomagokat, az édes férjemtől egyedi készítésű ékszereket kaptam, imádom. :)

A legtöbb ajándékot a kisfiam kapta, a nagyszülők és a dédimama kicsit túlzásba esett.

A karácsony remekül telt, jókat ettünk, sokat nevettünk, egyedül apukám érezte rosszul magát kicsit, mert a nagybátyám őt hibáztatja a nagymama haláláért, hiába hívta meg őket ebédre, nem jött sem ő, sem a nagypapám, sem a nagynéném, inkább egyedül maradtak otthon. :(

2011. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam fejhallgatót, mert már rég szerettem volna de sose tudtam venni. Véletlen amúgy meg is találtam még pár napja, de azért meglepődtem rendesen :) Meg teás csomagot kaptam mivel azokra is rá vagyok kattanva mostanában. Örültem mindkettőnek :)

Amúgy jól telt a karácsony, azt sajnáltam hogy túl hamar megvolt minden, aztán ment mindenki a dolgára mert most mit csináljunk. Hó se volt egy kicsi se így még inkább nem volt karácsonyi hangulatom, ez zavart igazából az egészben. Ajándékozás után néztünk karácsonyi filmet de így ennyi. Azért nem volt olyan rossz :)


18/l

2011. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem lósz@r volt a fa alatt, bizonyára egy pónit kaptam, de még keresem...

:(

2011. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!