Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van kedvenc karácsonyfa...

Van kedvenc karácsonyfa díszed? Ha igen, mi az és miért pont az a kedvenc?

Figyelt kérdés
Nekem egy angyalka a kedvencem,testvéremtől kaptam 5 éves koromban. Máig emlékszem arra,mikor kaptam.
2012. okt. 7. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nekünk sok színes, mindenféle színű gömb van, de van egy csengő, kicsi voltam akkor kaptuk a nővéremtől, az a kedvencem, nem telik el olyan karácsony, hogy nem megyek oda és nem rázom meg XD
2012. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van 2. Az egyik egy hóember, ezer éves, szegény elég megviselt állapotban, és van egy hat, vagy nyolcszögletű dísz, aminek minden második oldala egyforma színű. Ja, és angyalám is van, de az is régi.
2012. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy sötétkék, amúgy jégcsap alakú dísz a kedvencem, mert gyerekkorom egyik leghangulatosabb karácsonyán pont ez volt szemmagasságban nekem és így nagyon kedves emlék maradt. Már magfakult kissé, picit korrodált az akasztókája is, de 34-35 éve szeretem azt a díszt.
2012. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem anyukáméknál van egy angyalkám, amit az oviban kaptam karácsonykor. Olyan jó még mindig látni a fán. Nálunk meg egy üvegangyal a kedvencem, bár ez csak pár éves. Az első közös karácsonyunkra vettem, amit a párommal töltöttem.
2012. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem három van.


A harmadik:

Egy egyszerű piros gömb de már nagyon régi,asszem még anyám gyerek korabeli.

...jah és a pláne benne,hogy kb. 1 centi átmérőjű.


A második:

Egy vigyorgó hóember,már régen kaptam.


És az első:

Egy angol bulldog mikulás sapkában előtte ajándékokkal,kb. 8-10 cm. és mivel nehéz ezért mindig úgy kell felrakni,hogy egy alatta lévő ágra lóg mert nehéz.

Ezt még én vettem magamnak mikor először voltam külföldön,akkor volt először felrakva a fára mikor az új lakásunkba költöztünk emiatt is sok emlék fűz hozzá,meg jól is néz ki :)

2012. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mínusz egy "nehéz" :)
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Első válaszoló... TE VAGY ÉN?:DDDDDDD

Kb. ugyanez van nálunk is...sőt pontosan:D és a csengős dolog is igaz rám :'D:D

2012. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ! Egy olyasmi mint egy jégcsap ! Annyira szép ! Na meg persze a hóemberke :) <3
2012. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem a szaloncukor
2012. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!