Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel díszítsem a fát?

Mivel díszítsem a fát?

Figyelt kérdés
Na szóval , nem akarok nagy fát venni ! félreértés ne essék , közepest sem akarok ! Olyan se nem nagyot , se nem picit :) milyen díszeket rakhatnák rá ?? van kb. 65-70 díszem , de őssze-VISSZA MIND ! hOGYAN LEHETNE JOBBAN HARMONIZÁLNI A SZÍNEKET ?? VAGY VALAMI TANÁCS !?

2012. okt. 7. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hogy előtte való nap este kiszedem a díszeket és külön csoportosítom szín és forma szerint majd amikor a párom felhozza a fát száradni hogy másnap reggelre díszíthető állapotban legyen akkor még gyűjtök ihletet majd úgy rakom a színeket hogy változzon a szín és a forma majd ahogyan azt elrendeztem másnap úgy teszem fel kb 3-4 sor izzóval kezdem azokból van kék fehér, piros meg vegyes színű plusz az a nagyon régi hagyományos fajta égősorom is van azt csak a retro kedvéért szoktam rádobni a fára. Én mindig úgy csinálom hogy keveredjenek a színek nem így összevissza hogy majd lesz ahogy lesz aztán az egyik fele fehér másik piros közepe kék stb... hanem lehetőleg úgy hogy minden felére jusson valami. Én nekem olyan 2 méteres fám szokott lenni a párom ragaszkodik ehhez mert náluk ez családi hagyomány hogy karácsonyfa semmit nem ér 2 méter alatt. Nekem is tetszik ez :) Mi mindig ráteszünk annyi díszt hogy minél szebb fényesebb és csillogósabb legyen, de persze mutassa is a zöldet:)
2012. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen ! Ez nagyon tetszett :) Holna kiírok egy másik Karácsonyos kérdést remélem rámírsz :) Mégegyszer nagyon Hálás vagyok ! Előre is Nagyon Boldog Karácsonyt !! :))
2012. okt. 7. 21:27
 3/10 anonim ***** válasza:
hi vaze.én ma már befestettem a tojásokat is.el vagy maradva.
2012. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Rántott hús, damilra fűzött pattogatott kukurúza stb. ☻
2012. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy szoktuk, hogy egyféle (vagy max 2) színnel díszítünk. Minden évben van egy uralkodó szín, amit kitalálunk, akkor ahhoz harmonizáljuk. Van egy csomó piros, arany, kék, ezüst színű díszünk. Régebben, amikor jól ment, sokat bevásároltunk belőlük.

Így egyik évben csak piros minden, még az égősor is, másik évben ezüst és kék kombó, ekkor fehér az izzósor is. Aztán volt piros+arany évünk is, ésígytovább. Sokkal stílusosabb, mint a szivárványspektrum minden színét ráaggatni. És néha a kevesebb a több.

2012. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Boldog Karácsonyt!
2012. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne bazz már október van...
2012. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem sok bizsuval is lehet ha gazdag vagy XD
2012. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"nem akarok nagy fát venni ! félreértés ne essék , közepest sem akarok ! Olyan se nem nagyot , se nem picit "


Se kicsit, se közepest, se nagyot. Akarsz egyáltalán fát?

2012. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyet akarok ! :D
2012. okt. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!