Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mit kérjek, de apukám nem tudja egyedül kitalálni, ezért szeretnék neki segíteni. Ti mit kérnétek? 14/L Nem túl drágát, kb 1 jobb fajta telefon árú ajándékot. A telefonom még működőképes, szóval szerintem olyat nem kapnék.
2012. okt. 19. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, hogy 14 éves lány létedre nincs semmi, amire szükséged lenne.

Pár új ruha, cipő, könyv, szépségápolási cuccok, hajsütő stb.

2012. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ruhákat eddig is kértem, meg új cipőt is, de azt nem akarja ünnepre venni, mert az olyan dolog ami amúgy is kell, és azt nem vesz karácsonyra.
2012. okt. 19. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Az mit takar,hogy:

" Nem túl drágát, kb 1 jobb fajta

telefon árú ajándékot. "

2012. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van valami amire szükséged lenne. Gondolj bele lehet jól jönne neked mondjuk egy jobb fajta fényképező mert amik a telefonba vannak elég gyengék még, vagy esetleg valami könyv amire vágysz, vagy valami egyéb multimédiás eszköz, pl.: mp3 lejátszó.
2012. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) mp3-at kaptam tavaly, és elég hamar tönkrement:(
2012. okt. 20. 21:25
 6/6 Kameko-san ***** válasza:
Attól függ, hogy egy nagyot vagy sok kisebbet szeretnél. De így általánosítva kérhetnél könyvet, fényképezőgépet, lávalámpát, kulcstartót vagy valami ilyesmit.
2012. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!