Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy 7-8 éves rokon kislánynak...

Egy 7-8 éves rokon kislánynak mit vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
3000-5000 Ft között
2012. okt. 24. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

játékot már nem,inkább valami sportszert ha sportol

vagy könyvet,

2012. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, játékot már tavaly sem kapott tőlünk. De már kifogytam az ötletekből! Nem sportol semmit, de járnak úszni! Vettem neki már egy könyvet és egy feladatfüzetet, de azt mikulásra gondoltam adni, 1000,- körül volt a kettő. De azért karácsonyra már valami komolyabbat szeretnék. Tudnál valami jó könyvet ajánlani. Szereti az állatokat (lovak, kutyák). Ruha ötlet is jöhet!
2012. okt. 24. 07:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdez meg az anyukáját, hogy mire van szüksége?- nálunk mindig így ajándékoztak azok, akikkel nem voltunk napi kapcsolatban.
2012. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

LEGO®Friends


[link]

2012. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hello xp válasza:
Kérdezd meg tőle hogy ő-mit akar karácsonyra Mert az ő boldogsága többet ér minden pénznél
2012. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért eléggé gyakran találkozunk, és annyi játéka van már. Mi is annyit vettünk már neki, így azt nem igazán szeretnék. Kérdeztem tőle: neki ez tetszett, de nem nagy ő már ehhez?

[link]

2012. okt. 24. 10:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg régebben több értékben is vásároltunk neki, de mivel azt beszéltük meg 5 ezer a max., így ennyiért vásárolunk! Így emellé még kaphat valamit!
2012. okt. 24. 10:53
 8/11 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én is könyvet ajánlanék. A gyerekek körében igen népszerűnek látom a Geronimo Stilton és Tea Stilton könyveket. Ha nem ismered, nézz bele egybe. Szerintem nagyon jópofa, a legkülönbözőbb betűtípussal vannak írva, szórakoztató olvasni. A emellett döntesz, szívesen leírom, melyik köteteket ajánlom (tapasztalatból, nekünk mind megvan).


Remélem, segítettem :-)

2012. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a könyv mellett döntesz,akkor valami képes atlaszt ajánlanék. Valami hasonlót: [link]

Ha hosszú haja van,akkor valami hajbavalókat pl. hajcsat,hajgumi,hajpánt. Vannak külön kislányoknak kifejlesztett parfümök,smink kellékek,szerintem ennek is örülne. Esetleg valamilyen társasjáték. Lehetne még neki venni valami szép karórát vagy asztali órát, esetleg egy szép lámpát.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
[link] egyik barátnőm mondta hogy ez egy nagyon jó könyv.Ebből a könyvből van több rész is.Szerintem örülne neki mert pont az ő korosztályának való.Remélem segíthettem :D
2012. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!