Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet jó dús fehér műfenyő...

Hol lehet jó dús fehér műfenyőt venni?

Figyelt kérdés
Aki szerint ronda a fehér fa, ne fáradjon, leszarom.
2012. okt. 28. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a Tescoba vettük a miénket. Mondjuk ez zöld, de volt fehérben is, és szerintem szépen nézett ki, és dús is volt. Legalábbis tavaly még árultak fehéret. Majd november vége, december eleje felé, már biztos fognak árulni.
2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? De jó! A tescoban eszembe sem jutott nézni eddig, pedig az mindenhol van. Majd akkor be-be nézek most már.
2012. okt. 28. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 180 centiset vettünk, még 3-4 évvel ezelőtt, akkor volt olyan 2 ezer forint. Most, ha azt nézem, hogy feljebb mentek az árak, akkor olyan 3-4 ezer körül már kaphatsz.
2012. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tescoba menj!!!! Mi ott vettük a miénket tavaly, 210 centis, zöld, gyönyörűszép, dús műfenyő! Ráadásul néhány ágán tobozok is vannak, és az ágak vége picit fehéresre van lefújva.. Tavaly volt ez (ha jól emlékszem) 5ezer forint..volt fehérben is, az is ekörül lehetett. Nem akarom reklámozni a tescot, de szerintem árilag és minőségileg is ott a legjobb műfenyőt venni!:) Ráadásul ha lemegy a halloween akkor utána el is kezdhetsz nézelődni, mert szinte biztos, hogy pár napon belül kikerülnek a karácsonyi dolgok.
2012. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!