Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit szólnátok, ha a 12...

Ti mit szólnátok, ha a 12 éves lányotoktól karácsonyra ezt kapnátok?

Figyelt kérdés
Apumnak karácsonyra valami olyan dolgot szerettem volna, amiből rögtön rájön, hogy az az övé(arcszesz,férfi dezodor, borotvahab, stb.). Mikor megnéztem a fürdőben, rájöttem, hogy ezek közül mindenből van neki egy, amit el sem kezdett használni. Szóval arra jutottam, hogy valami karácsonyi díszt kap. Kinéztem egy rénszarvas szobrot, ami éppen olvas téli ruhákba van beöltözve. Szerintem aranyos, de nem tudom, hogy apu mit szólna hozzá. Szerintetek?

2012. okt. 28. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem hülyeség. Egy férfi miért örülne egy rénszarvas szobornak? Karácsonyra karácsonyi díszt ajándékozni nem valami jó ötlet.
2012. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Biztos örülne neki mert tőled van. Viszont szerintem vegyél valami olyat amit tud majd használni.
2012. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, de pl. az én apukám nem igazán szereti az ilyen kütyüket,anyu már inkább.
2012. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom pont 12 éves és nagyon örülnék bárminek, amit kapnék! Nekem tetszik az ötleted!

36/F

2012. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem apukád rögtön rájönne,hogy az övé,ha valamit a két kezeddel készítenél neki,ötletekből rengeteg van az interneten!
2012. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos örülne neki, hiszen Te adtad neki. De mi lenne, ha csinálnál neki valamit? :) Ne kell hasznosnak lennie, se drágának, a lényeg az, hogy illjen apukádhoz és "benne" legyél Te is!

Ennyi idősen volt, hgy rajzoltam vagy festettem neki. Egyszer vettem hobiboltban egy kis egyszerű fadobozt, és azt dekoráltam ki olyan dolgokkal, amik jellemzik apumat. Még kisebb koromban csinálta kis gyöngykrokit, ez vagy 10 éve volt, de még mindig apukám egyik kedvence. :D

2012. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arra jutottam, hogy azt a szarvast a mamámnak adom. Apunak meg majd kitalálok valamit.
2012. okt. 28. 19:37
 8/9 anonim válasza:
100%
Én 14 vagyok és én apunak parfümöt szoktam venni,vagy a kedvenc focicsapatával(Fradi) kapcsolatos valamit. Például tavaly mondta ,hogy nagyon örülne annak a könyvnek ami most jött ki a Fraditól,és megvettem neki. Nagyon örült :)
2012. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kinéztem egy rénszarvas szobrot, ami éppen olvas téli ruhákba van beöltözve."


rénszarvasszobor :):)



nagyon ari vagy :) csak nem biztos, hogy örülne neki.


Lehet, hogy amikor átadnád neki akkor kényszeredetten eljátsza, hogy örül neki ,de közben meg nem.

Készíts vagy rajzolj inkább valamit.

2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!