Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukák, ti hogy készültök a...

Anyukák, ti hogy készültök a karácsonyra?

Figyelt kérdés
Milyen lesz a fa diszítése, már vettetek-e valamit, attól még hogy van a baba, adtok-e valamit a férjeteknek és mit? Mit süttök/főztök karácsonykor, lakást hogy dekoráljátok? Babának énekeltek-e majd karácsonyi dalokat, vagy velük hogyan készültök? Be lesznek öltöztetve, esetleg a szobájuk hogy lesz díszítve? Fenyőfa díszitéskor a babátok hol lesz? Minden érdekel! Képeket is szívesen megnézném, ha mellékeltek egy-egy dekorációról vagy bármiről.

2012. okt. 28. 17:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, és a mikulás? Az hogy fog zajlani, babás anyukák egyáltalán megtartjátok?
2012. okt. 28. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
egy csecsemő nem sok mindent fog fel ebből,ezért felesleges a sok hűhó a karácsony,mikulás körül
2012. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam már két éves,ez már a harmadik karácsonyunk lesz kis családként,és nagyjából ugyan úgy zajlik.December elején kezdem díszíteni a lakást,apránként,minden nap egy kicsit.Adventi koszorú,naptár,dekoráció.Tavaly mézeskalácsot sütöttünk a fára,azt hiszem az idén só-liszt gyurma figurákat készítünk,és festünk dísznek,és saját készítésű szaloncukrot.Természetesen kap a férjem ajándékot,bár elég nehéz meglepni,de bízom benne,hogy sikerül.Babzsákfotelt kap,ami régi vágya volt.Amíg nem volt babánk az édesanyámnál gyűltünk össze karácsonykor,azóta pedig nálunk,mert így kényelmesebb a gyerkőcnek,viszont a vacsit anyu,és nagyi hozza.Én csak köretet,meg beiglit csinálok.Fenyőfát mi mindig 23-án este díszítünk,amióta csak ismerem a férjem,aznap ünneplünk kettesben,így a fiam,mikor reggel felkel csak pislog,hogy hogy került ide ez a gyönyörű fa:)

A szobáját eddig nem díszítettem,de lehet,hogy az idén fogom,és mindig kap valami karácsonyi hangulatú ünneplő rucit,rénszarvasost,mikulásost,vagy hasonlót,de a kedvencem a legelső karácsonyi rugija.Micimackós volt,kis előkével,és sapival,amire rá volt írva,hogy első karácsonyom.Imádtam,azóta őrzöm:))

2012. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!