Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a Karácsonyt?

Várjátok már a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ti várjátok? Mert én már nagyon!

2012. okt. 31. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én igen :)
2012. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem várom,hogy egész decemberben takaríthassak,mert karácsonykor mindenki eljön egyszer hozzánk várva,hogy terültasztal várja őket... No meg persze ajándék. Nem várom,hogy megint k.va sok pénzt kiadjunk egy fenyőfáért,ami amúgy jó dolog,de hogy vásárimajomnak nézik az embert! Nem várom,hogy megint összevesszen a család valami baromságon,mert nincs karácsony családi dráma nélkül. :D
2012. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Pedig a Karácsony a legjobb az évben :D

Meg úgy a téli hangulat is. Nagyon szeretem! :D

2012. okt. 31. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:

Nagyon. :)

Megyünk ismerősökhöz, ott ebédelünk, aztán csak beszélgetünk estig.:) Nagyon szeretem. Főleg, ahogy örülnek az ajándékoknak.

Meg az időjárás. Egéééész nyáron erre vártam! :) Imádom, hogy hűvös van! Nincs ennél jobb. Főleg a reggeli köd. :)

Éééés természetesen az adventi vásár Bécsben.

2012. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is szeretem a telet :D
2012. okt. 31. 19:14
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát várom..de nem annyira! :(

Nálunk már semmi nem olyan mint régen.....kb egy hétköznapi nap. :(

2012. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem várom.
2012. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon várom! Bár, ahogy valaki megírta, nálunk is rémes :) Balhék, stressz, szülinap, névnap, szerencsére hozzánk nem jön senki, de mi sem megyünk valószínűleg :(
2012. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon várom. Mi nem szoktuk körbelátogatni a családot,nálunk valahogy nem szokás,csak itthon szoktunk lenni. A tv-újságban előre bejelölöm azokat a műsorokat,amiket nézni szeretnék. Finomságokkal megpakolva bevackolom magam az ágyamba és csak pihenek,tv-zek. Este anyuval társasozunk,ha esik a hó elmegyünk egy nagyot sétálni vagy építünk egy hóembert. Egész évben alig költök magamra,de ilyenkor nem vonok meg magamtól semmit. Szóval nagyon várom :)
2012. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedvencem a karácsonyi hangulat! :)

Nálunk jó szokott lenni a családi összejövetel is :D

2012. okt. 31. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!