Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a Karácsonyt?

Várjátok már a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ti várjátok? Mert én már nagyon!

2012. okt. 31. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


Igen, ilyenkor irigyellek titeket, hogy képesek vagyok a karácsonyból "szeretünnepet" csinálni. Nálunk ez már régen nincs meg, semmi családi összetartás, csak a kényszeredettség. Fáállítás anélkül, hogy egy szót is váltanánk, majd ajándék, persze a másiknak fogalma sincs, hogy mit akar a másik, aztán le van tudva egy évre. Én emg mindig fellélegzek, hogy de jó, még 1 teljesen évem van egy újabb karácsonyig.


Bocs, ez most kijött belőlem.

2012. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
:(
2012. okt. 31. 19:54
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem várom, a telet sem szeretem, kérem vissza a nyarat, az sem érdekel, ha novemberben nem normális a huszonöt fok.

Meg ugye munkanélküliként már kevésbé örülök neki, mert most mondhatjátok, hogy nem az ajándékokról szól, meg a többi blablabla szöveg. Én szeretek ajándékozni, kézzel készített ajándékokat adni, de valamiből az alapanyagokat is meg kell venni. Szeretek sütni-főzni is.

2012. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tudom, én nem vagyok teljesen 100-as, de kb június óta azt szajkózom, hogy mennyire várom a karácsonyt :D Ezen a korábbi sötétedés, és a múltkori havazás sem enyhített túl sokat :D

Ha a párom nem húzná rá a száját, én már feltettem volna az ablakra az égősort :D

2012. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves útolsó! én amikor nagyon várom a karácsonyt előveszem a díszeket nézegetem eltervezem a dolgokat. Megnézek egy jó karácsonyi filmet összeszedem magam és utána egy hétig eszembe sem jut. Amúgy én is várok a karácsonyt, pedig nálunk is vannak veszekedések.Van hogy én kezdem ezen most változtatni akarok! :)
2012. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én várom, de csak azért, mert ilyenkor találkozok a rokonokkal. De egyébként már nem nagyon hoz lázba. A karácsonyi ajándékokat ha kell, meg tudom venni máskor is, illetve ha kell valami, azért nem várom meg a karácsonyt, hogy kérjek, főleg ha év eleje van még csak.
2012. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor karácsonyi számokat is meghallgatok néha-néha, olyankor tényleg olyan hangulatom lesz :D
2012. nov. 1. 18:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon varom :))))
2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nagyon nagyon várom! Minden nap hallgatok mostanába karácsonyi zenét, nézek képeket, és azt szajkózom, hogy jaj legyen már karácsony! :))) Imádom a hangulatát, a fényeit..

Mi csak a szűk családi körben mozgunk, nem jövünk össze a nagy rokonsággal. Nem hiányoznak. Így a jó, nem vagyunk sokan, és nem megy át tömegbe az egész. :)

Már elterveztem, kinek mit veszek, hogy fogom feldíszíteni a szobám, és milyen sütit sütök! :DDD

2012. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!