Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ezek jó ajándékok?...

Szerintetek ezek jó ajándékok? (Karácsony)

Figyelt kérdés

Szóval:elég hamar el szoktam kezdeni a készülődést karácsonyra.Arra gondoltam, hogy az alábbi dolgokat fogom adni a családtagjaimnak.Szerintetek jó ajándékok?Nagy részük Oriflames.


A nagymamámnak:parfüm,keserű csoki(a kedvence),képeslap

Apukám:csoki,képeslap,North For Men Protecting Hand Cream

Anyukám:csoki,képeslap,Tender Care Almond Protecting Balm

Keresztanyukám:csoki,képeslap,sógyurmából váza

Unokatesóm(fiú):cukormentes csoki mivel fogyózik,képeslap,borotvaszett

A barátnője akit mindenki családtagnak tart:csoki,képeslap,, Very Me Eye Envy

Unokatesóm(lány):képeslap,puffasztott rizs mivel lefogyott és tartani akarja az alakját kenyér helyett ezt eszi,Neo Chic Lipstick

Nagybátyám:csoki,képeslap,focilabda

Nagybátyám felesége:csoki,képeslap,Feet Up Cosy Moments Foot Cream

Legjobb barátnőm:két olyan krém amit régen kinézett magának:Strawberry & Cream Scented Hand Cream,Floral Collection Hand Cream


Én ezekre gondoltam.Mit adhatnék nekik ami kicsit olcsóbb?



2012. nov. 5. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit hosszú lett.
2012. nov. 5. 16:27
 2/7 anonim válasza:
Szerintem kicsit személyesebb kéne.
2012. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
okok de mi?
2012. nov. 5. 17:44
 4/7 anonim válasza:
sztem nem jó sóliszgúrmából a váza mivel hogy víz is van benne így hogyha rak bele talántán virágot vízel együt hogy máshogy ak szét fog fojna vagy valami ilyesmi és ez tönkre teszi a virágot
2012. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy és hogy mik az anyagi lehetőségeid, mit takar az "olcsó" kategória személyenként.


De Én személy szerint az anyukámnak és az apukámnak egy picit személyesebb dolgot vennék. (Tanácsot nem tudok adni, mert nem nagyon írtál róluk semmit, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkeznek, milyen beállítottságúak). De lehet mondjuk Én inkább az anyukának venném a parfümöt, a maminak pedig vmi saját készítésű dolog. Pl.: egy fotóalbum, annak nagyon tudnak örülni szerintem :)


Persze ha még fiatal vagy és nincs rá anyagi kereted, akkor az is nagyon kedves gesztus, amiket kitaláltál. :) Természetesen nem az ajándékozás a legfontosabb a Karácsonyba!

2012. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont a szüleidnek adsz gagyit.

Nekik tessék megerőltetni magad.Nem árára gondolok,hanem kreativitásra.

Keresztanyukádé jó,csak vázát béleld ki vmi vizhatlannal,mondjuk neylon,mert kifolyik a viz. Vagy csinálj bele virágot is sólisztgyurmából.

Unokatesdódé és barátnőjéé jó.

Unokatesód a lánynak ne adj pufirizst,sértő. Kis bizsu fülbevalót tudsz venni 1-200 Ft-ért.

Nagybátyádé jó,feleségéek viszont lábkrémet ne már...Neki szintén kis bizsu valami jó.

Barátnőknek jó ha máskor is ilyet ajándékoztok.

2012. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok megfogadom a tanacsokat:)
2012. nov. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!