Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ezek jó ajándékok...

Szerintetek ezek jó ajándékok lesznek?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem, így kézzel kell készítenem az ajándékokat. ezekre gondoltam:

Fiútesóm: egy DVD csomag a kedvenc meséjével + meghívom a kedvenc ételére

Anya: Gondoltam, hogy befőttesüvegbe teszek neki sütihez hozzávalókat kb. így: [link] mert tudom, hogy sosincs ideje eljátszadozni a hozzávalókkal, így meg csak kiönti és megsüti. Vagy pedig valamilyen teát vennék neki és azt tenném így ilyen üvegbe, amit szépen kidíszítenék.

Apa: házi bonbon a kedvenc ízeivel + még kellene valami, de mi?

Kérlek segítsetek! Ezek jó ötletek? Mit készítsek még, ami nem kerül sokba? anya most munkanélküli lesz, csontritkulás fenyegeti, szereti a csípős dolgokat, lassú az emésztése... Apa vadász, kevés ideje van, szereti az autónkat (ő a 2. testvérem), sokat dolgozik, szereti a természetet... Testvérem fizikus (már megvettem neki az összes fellelhető könyvet), nagyon humoros természetű, szeret vezetni... Mit vegyek nekik? jó a kézügyességem, tudok rajzolni, festeni, modellezni, varrni, hímezni... Mit még?

köszi, 19/L


2011. dec. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nagyon jók ezek az ajándékok. Kedvesek és személyre szólóak. :) sajnos tippet nem tudok adni,én nem vagyok kreatív ilyen téren. Talán apukádnak hímezhetnél egy textilzsebkendőt a nevével? A fizikus testvérednek is jó lenne egy ilyen,csak neki a becenevével (ha van neki). Más nem jut eszembe,de még agyalok rajta és bocsi hogy nem tudtam jobban segíteni.
2011. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem apum focibolond, tavaly sütöttem neki focilabda alakú tortát. (Mindig vmi ehhez kapcsolódót kap, szurkolósálat, söröskorsót...)

Bátyám tavaly törülközőt kapott, amire a neve volt hímezve (Én vettem, de ha jó a kézügyességed, Te is rá tudod hímezni). Cigizik is (sajnos), úgyhogy már zsebhamutartót is kapott, kocsiban is azt használja. - nem is szeretem emiatt, mert a kocsian is cigizik -.-

Anyum kötött sálat kapott tavaly, meg házi csokilikőrt, amihez én festettem az üveget. De cisnáltam régebben naptárat is, saját képekkel, elég jól nézett ki. Ő amúgy is az ilyen nosztalgiázósabb dolgokat szereti.

Amiket Te írtál, azok is nagyon jó ötletek, a teás meg a sütis nagyon tetzsik :)

2011. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. dec. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!