Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra szerint...

Mit kérjek karácsonyra szerintetek? 13/L

Figyelt kérdés

Szeretnék egy IPod Touchot de nem tudom, hogy megéri - e vagy , hogy kihasználnám-e... Segítsetek légyszi!!

(Ja és laptopom,telefonom,tévém, állatkám stb.már vannak! szval valami más ötlet??

Előre köszönöm mindenkinek! )

:)))



2012. nov. 5. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy könyv?
2012. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iPod Touch nem éri meg, túl drága és kicsi. Egy Tablet PC vel jobban jársz szerintem. Ja ha van telefonod, és az nem okosteló, akkor inkább vegyél azt, jobban jársz.
2012. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

> Mit kérjek karácsonyra szerintetek?

Amire szükséged van. :)

Ha mindened megvan, amire (ténylegesen) szükséged van, akkor ne kérj semmit.


> Szeretnék egy IPod Touchot de nem tudom, hogy megéri-e

> vagy , hogy kihasználnám-e...

Nem éri meg, szerintem is jobban járnál egy táblaszámítógéppel. A kérdés az, hogy szükséged van-e rá? Mire tudnád használni?


> szval valami más ötlet??

Ha szoktál elektronikus könyveket olvasni, vegyetek egy eBook Reader-t. Sokkal kényelmesebb azon olvasni, mint a laptop monitorán.

2012. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ezt az eBookot átgondolom, mert nagyon jó ötlet!

2012. nov. 5. 23:27
 5/12 FooD válasza:
Ilyent is csak a hülyék tudnak kérdezni. Ha mindened megvan akkor ne kérj semmit ebbe igaza volt az előttem lévő válaszolónak. Kérjél karácsonyfát azt több mint valószinü meg is kapod. ;)
2012. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Ha van ennyi pénzeztek, akkor ennyi erővel kérj egy házat xD... ja és nem attól leszel "menő" hogyha ilyened van... Ennyi erővel kérj egy jó androidos telót éld tölts le rá egy apple-s alkalmazást xD

Ékszer, könyv, sminkek, körömlakkok, ruhát, új ketrecet, terráriumot az állatodnak (xdddd), vagy nem tudom...

2012. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó két válaszolónak üzenném:

-Nem vagyok hülye, hisz ezen az oldalon azt kérdezek amit csak szeretnék...

-És már tavaly karácsonyra kaptam androidos telefont.

-És nem kell egyből ilyeneket mondani, hogy ha ennyi pénzetek van... Nem ismersz. Laptopot ismerősömtöl kaptam mert neki nem kellett már, telefont azért mert nagyon sokat könyörögtem, tévém viszont az ami még anyukámé volt fiatal korában...

- És nem akarok menőzni vele, csak nagyon tetszett mert nagyon szeretek zenét hallgatni, és ismerősöméknek van Ipod Touchuk megmutatták és nagyon megtetszett...

- És én szeretnék kapni valamit karácsonyra,nem csak karácsonyfát...-.-

Ha valakinek még bármi ötlete van légyszi írjon!köszönööm! puszi nektek!

2012. nov. 6. 16:31
 8/12 Kameko-san ***** válasza:

- valami könyvet

- az eBook jó ötlet, csak támogatni tudom

- fényképezőgép

- földgömb

Vagy valami ilyesmit. :)


13/L

2012. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az e-book-ban egyet értek, akár 100 könyv is ráfér, és az enyém 1 hétig is bírja töltés nélkül, hogy sokat olvasom, igaz, "csak" 30 könyv van rajta :), megéri azt a kb.: 40 000Ft-ot, bár lehet, hogy már kevesebbe kerül
2012. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jó az enyém ilyen, nem eBook Reader : [link]
2012. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!