Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez jó ötlet?...

Szerintetek ez jó ötlet? Mennyiért valósítható meg?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a 6 éves húgomnak karácsonyra egy könyvet állítanék össze. Raknék bele íróktól származó meséket, saját irományokat és ha a barátnőm engedélyezi akkor az ő történetei közül is néhányat és a végén pedig beköttetném. Mennyibe kerül beköttetni kb?
2012. nov. 8. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet,de az ár attól is függ,hogy milyenre csináltatod,mekkora stb.(legalábbis szerintem így van.
2012. nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az nem egy félszemű smiley akart lenni hanem a zárójel eleje,csak lemaradt ez ")."
2012. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

könyvkötőként mondom:


Mivel 1 pld lenne, így érdemes a gépeden megírni, megszerkeszteni a meséket, történeteket. Majd szépen oldalanként kinyomtatni. Ha ez megvan akkor egy könyvkötő be tudja neked kötni ragasztókötéssel. (mivel laponként adod át neki így fűzni nem fogja tudni csak ragasztani a gerincét. A könyvkötőnek ki kell számolnia, hogy mennyibe kerül az anyag, és a munkadíja. Végül is ez lenne az ár amit fizetni kéne.

De az ár függ attól is hogy milyen könyvet kérsz.

- bőrkötésű

- fél műbőr kötésű

- egész műbőr kötésű

- papírkötésű

stb..

Milyen színű legyen a kötés. Legyen-e rajta aranyozás

Milyen legyen a könyv gerince? Bordázott vagy sima??

Szóval ezek mind fontosak mert ennek az anyagoknak az ára és a munka idő is számít.

Én például ritkán csinálok pénzért könyvkötést idegeneknek, mert ahogy mondani szoktam nekik, olcsóbb ha újra megveszik a könyvet (arra gondolok amikor hozzák az agyon olvasott kedvenc könyvüket, hogy javítsam meg , mert szétesett..)

Ha tényleg ilyen ajándékot szeretnél (ami elég jó ötlet, nekem tetszik) érdemes felkeresned egy könyvkötőt aki megmondja az árát, hogy mennyiért csinálná meg..

2012. nov. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha te is csak gyerek vagy még, akkor a spiráloztatás jobb lenne, mert sokkal olcsóbb, mint a beköttetés.
2012. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te nyomtatod,akkor legolcsóbban 2ezerért be kell kössék kb.


Bármi extra kérés már emel az árán.

2012. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A spirálozás szerintem tartósabb is mint a ragasztás.
2012. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg, ha van valami meseötletetek azt is leírhatnátok:)

2012. nov. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!