Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra anyuékt...

Mit kérjek karácsonyra anyuéktól? 16/L

Figyelt kérdés

Már mindenem megvan amit szeretnék.. fényképezőgép,telefon,laptop,tv,mp4,smink készlet,manikűr készlet...

Talán aminek örülnék az ilyen hajszinező cucc...pl. ilyen kimosható festék amivel tudok csíkokat rakni a hajamba.Én ilyenekre gondoltam. Bár amikor ezt mondtam apunak nem nagyon tetszett neki az ötlet,mert már ígyis festem a hajam és hogy minek kellenek bele szines csíkok....?? -.-"


ötlet?? :)



2012. nov. 10. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
könyveket, csokit
2012. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Egy házat!
2012. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Könyv,parfüm,ruhák,cipők,szabadon felhasználható mozijegyek.
2012. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Két puszit az arcodra.
2012. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
olvasni nem nagyon szeretek xD könyv kizárva :D
2012. nov. 10. 14:16
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Semmit ne kérjél, inkább köszönd meg nekik, hogy mindened meg van! :)
2012. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, na ezt utálom. Hogyhogy nem szeretsz olvasni? Mert nem tetszett pár kötelező? Ha egy jó könyvet a kezedbe vennék (pl. éhezők viadala) akkor nem hiszem, hogy megbánnád. Nem szeretem azokat az elkényeztetett lányokat, akiknek ezen felsorotakoz hasonlóan mindenük megvan és nem az a problémájuk, hogy találjanak valami olcsót, hátha megkaphatják, hanem ilyen idióta kérdéseket tesznek fel túl nagy jólétükben. Ha mindened megvan, ne kérj semmit. Bár a színes csíkok lehet, hogy jó ötlet, tökéletesen kifelyezik a felszínességed.
2012. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Észt kérj, úgy látom, már csak az hiányzik...
2012. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Félreértéseket kerüljük. Jó tanuló vagyok,nem vagyok buta. Attól mert nem szeretek olvasni,nem biztos hogy buta és elkényeztetett vagyok. Aki elkényeztetett az mindent megkap,én viszont nem könyörögtem ezért anyuéknak,hanem maguktól vették több év alatt.

Egyátalán honnan veszed,hogy nem olcsó dolgot szeretnék?? :D Szerintem a hajszinező nincs több 3 ezernél... ;) Ne magadból indulj ki,drága!

2012. nov. 10. 14:52
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem szeret olvasni, az igenis buta! Nem igaz, hogy egyáltalán semmilyen téma nem érdekel!
2012. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!