Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra anyuékt...

Mit kérjek karácsonyra anyuéktól? 16/L

Figyelt kérdés

Már mindenem megvan amit szeretnék.. fényképezőgép,telefon,laptop,tv,mp4,smink készlet,manikűr készlet...

Talán aminek örülnék az ilyen hajszinező cucc...pl. ilyen kimosható festék amivel tudok csíkokat rakni a hajamba.Én ilyenekre gondoltam. Bár amikor ezt mondtam apunak nem nagyon tetszett neki az ötlet,mert már ígyis festem a hajam és hogy minek kellenek bele szines csíkok....?? -.-"


ötlet?? :)



2012. nov. 10. 13:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

életcéljaim? :D letegyem a pincérnői szakmámat.

aztán 11.-be mehessek az érettségizős osztályba

2012. nov. 12. 00:08
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Na, megint egy kis fruska, aki azt hiszi, ha 4-5-ösei vannak, az egyenlő az intelligenciával. Hát nem, kicsi lány, aki nem olvas, az intelligens ember semmiképpen sem lehet, ez alap.

A jegyeidet meg meg is eheted akár, de a stílusodból érződik szerintem mindenki számára, hogy milyen is vagy valójában... Segítek kicsit: okos semmiképp...

2012. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Egyátalán nem vagyok fruska... :D

Nem vagyok az a barbie baba feeling -.-

Szerintem most mindenki azt hiszi,hogy egy beképzelt ribi vagyok aki mindig mindenhol pózolgat :D szerintem csak az irigység beszél belőletek -.- attól mert van sok cuccom az még nem azt jelenti hogy milliómosok vagyunk -.-

és attól mert nem olvasok könyvet az még nem azt jelenti,hogy sík hülye vagyok :D

én nem olyan vagyok mint az átlagos mai tinik -.- nem pózolgatok telefonnal a kezembe tükör előtt.nem járok kivágott felsőkben...ÉS még facebookom sincs....!!! :D

2012. nov. 12. 23:54
 24/27 anonim ***** válasza:
78%

egyszer énis tettem fel egy hasonló kérdést, de megbántam... az első 3 válasz rögtön az volt, hogy beképzelt vagyok meg minden.. -.- de a franca is honnan tudják ők ezt? azért mert odaírtam, hogy van tv-m stb.? kinek nincs? énis több év alatt kaptam meg őket. az emberek egyszerűen irígyek és azok is lesznek , de inkább te vagy nekik a beképzelt, minthogy magukba lássák a hibát.. szerintem ne veszekedj velük, nem éri meg... :)

én nem gondollak beképzeltnek! ennyiből ,ha megkérdezik, hogy milyen elektronikai cuccaim vanna és én sorolom akkor azt hiszik ,hogy elkényeztetett kis nemíromle mi vagyok pedig ŐK kérdezték... na mind1 lassan már nem is merek itt kérdezni :/ különben meg én se olvasok túl sokat és akkor is csak Agatha könyvet, mégsem gondolom magam butának 4.7-es átlaggal

2012. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

"milliómosok"

- talán mégsem ártana olvasni néha kicsit...

2012. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

köszi 18:43-as válaszoló :)

azt hiszem én is megbántam és igazad van!

nem értem miért kell másoknak okoskodni...attól mert van egy pár elektroniai cuccunk nem biztos,hogy elkényeztetett lányok vagyunk... szerintem Magyarországon a legtöbb embernek megvannak ugyan ezek mint nekünk... Tv,telefon,mp3,fényképező,számítógép....aztán még ők dumálnak :-)

2012. nov. 14. 22:52
 27/27 anonim ***** válasza:
42%
Régi kérdés de tényleg ennyi paraszt van? Buta az aki nem szerett olvasni?????????????? át én ezt esküszöm nem értem, nehogy már egy ember inteligenciája abban mutatkozzon meg hogy ő most olvas e könyveket vagy sem. Ennyi hülyét te jó isten :'DDD
2015. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!