Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy 12-16 évesnek is kell...

Egy 12-16 évesnek is kell ajándékot venni a családnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy kell. Csak illik. És nem muszáj venni, házilag is csinálhatsz valamit.
2012. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már egész kiskorom óta ajándékozom.Például mikor 6-7-8-9 éves voltam mindig rajzoltam valamit,vagy összeragasztottam dolgokat és azt adtam ajándékba. Tőlem volt és értékelték a gesztust.Után zsebpénzből vettem egy kicsiségeket mindenkinek,ma meg már ruhákat ajándékozom a családtagoknak :)


16/L

2012. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 13/L. Eddig én is saját készítésű dolgokat csináltam( karácsonyi üdvözlőlap meg hasonlók) de úgy érzem most rendes ajándékot kéne adnom. Mit vehetnék ami nem drága, mégsem valami vacak?
2012. nov. 11. 10:17
 4/6 anonim válasza:
Pl: használt könyvet antikváriumból (van amin nem is látszik ,hogy használt.)Vagy néz körül vaterán,apródon...stb
2012. nov. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Családapaként örülök, hogy foglalkozol ilyen kérdésekkel.

1. Gondolni kell szeretteink megajándékozására!

2. A saját kezű ajándék is nagy örömet tud okozni.

3. Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de van egy tippem, ha nincs spórolt pénzed.: Menj oda mondjuk Apuhoz, mondd meg Neki, hogy Anyunak ezt és ezt szeretnéd kéne egy kis pénz. Ezért pluszmunkát, smúzolást lehet felajánlani. Anyuhoz szintén ilyen módon közelíthetsz. Testvér esetén szintúgy.

Két dologra figyelj!

Hogy áll a család anyagilag. Amikor nincs pénz nagyon rossz tud lenni visszautasítani a gyerek kérését.

Mindenképp érződjön az ajándékon, hogy foglalkoztál vele, kifürkészted milyen apróságot szeretne aki kapja.

Nagyszülők, rokonok megajándékozását mi úgy oldottuk meg, hogy a szülők által beszerzett ajándékokat családként és nagy szeretettel adtuk át. Boldog Ünnepeket kívánok!

2012. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs olyan hogy kell lehet,illetve illik
2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!