Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek a családnak...

Ti mit vennétek a családnak karácsonyra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ha lehet, akkor házilag. Nem szeretnék sokat költeni. (ki nem?)

Nagymamám: szeret főzni-sütni. én egy saját kis szakácskönyvre gondoltam, mint az unokái kedvenc sütii.

Nagypapám: szeret olvasni. neki egy rajzot gondoltam. magyarázatkép: szereti ahogy rajzolok.. :)

Apa: szeret olvasni, régebben verseket írt. neki pl.: saját verseimből írjak?

Anya: Neki bögrét veszek, ezt már megbeszéltük XD

2húgom van: egyik: 6 éves, neki matricákra gondoltam. vagy ötletek?

másik: 8 éves, igazából, neki nem nagyon tudom, mit vegyek. vagy készítsek.

van egy öcsém: neki is matricákat szántam. /autós matricák/

keresztapám: mindig sokat segített nekem, valami különlegeset szeretnék neki. 25 éves.

keresztapám barátnője: neki egy nyakláncra gondoltam, vagy körömlakkra. 21 éves.


Ha tudnátok, akkor segítsetek!

13/L



2012. nov. 11. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van a dolog!


A mamádnak nagyon ötletes a saját szakácskönyv.


Papád ötlete is nagyon aranyos, de akkor egy kicsit különlegesebben kéne ezt átadni, vagy nem is tudom.. Arra gondoltam, hogy ezt a rajzot egy keretben átadni. De így hirtelen nem tudnám megmondani, hogy sima keret A4 méretű mennyibe kerül :/


Ugyan úgy apukádnak is el tudom képzelni, hogy a kedvenc költőitől és a saját verseidből összeállítasz egy kis könyvet, kicsit kicsinosítod stb.


Szerintem gépen szerkeszd meg a verses kötetet és a szakács könyvet is, aztán nyomtasd ki.


Papír írószerben olcsón tudsz valami kis üres könyv jellegűt vásárolni, amikbe bele ragaszthatod őket.


Annak az öcsédnek aki az autós matricát kapja még mellé vennék valami kis olcsó játék kisautót.


A hugod, aki szintén matricákat kap, neki pedig egy matrica albumot, amibe ragaszthatja azokat a matricákat. Szintén olcsón lehet találni a papír írószerbe.


A másik öcsédről nem írtál semmit, a keresztapádról sem. Ha írsz, akkor talán tudunk segíteni, hogy mit kéne nekik adnod :)


Keresztapád barátnőjének kiváló ötlet a körömlakk, ha szokta festeni a körmét. Érdemes olyan színt vásárolni, ami mát láttál a körmén.

2012. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Tényleg, jól jött. :)
2012. nov. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!