Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékot készítsek a családnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok ebből következik hogy nincs pénzem vagy munkám amivel pénzt tudnék keresni ezért gondolkodtam azon hogy mi lenne ha a két kezem munkájával készítenék valamit? De nem rajzot szeretnék csinálni az olyan unalmas már,meg nem is rajzolok ANNYIRA szépen vagy is tudok rajzolni de nem olyan szépen.Anyának,apának,nevelőapukámnak készítenék ajándékot de nem tudom hogy mit.Anyának valami féle szép dísztárgyat apáéknak meg nem tudom valami férfiasat.Ha tudnátok valamit mutatni a netről vagy esetleg ti leirjátok itt az nagyon jó lenne.Előre mondom ne baromságokat irjatok!!! Köszönöm!!

11/Lány


2011. nov. 27. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Termény képet: Leírom hogy Boldog Karácsonyt és az illető nevét.

Nagyon ízleses és 1.5 óra alatt eggyel el is lehet készülni.

Csak ajánlani tudom.

F/14

2011. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha tudsz varrni, varrhatsz is :)vagy esetleg, fényképalbumot, vagy mi jellemzi őket? közös élmények? nehéz így általánosítva jó, személyes ajándékot kitalálni:)
2011. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ügyes vagy a konyhában akkor készíthetsz nekik ilyet: [link] Én 20-25 embernek adok ajándékot a suliban, és a legtöbbjük ilyet fog kapni. (: Fűzhetsz karkötőt is, mert az sem nehéz, és pár száz forintból kijön. [link] ez mondjuk egy nehezebb, de nem megoldhatatlan. Kreatív hobby-ban lehet kapni ilyet. Memória karkötőként keresd. van 3-5 és 10 karikás is. Mivel nincs pénzed, ezért az ajándék dobozt nem tudom ajándlani, mert ahoz is megkell venni a dobozt és a ragasztót. :|
2011. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
[link] szerintem ha bp i vagy ide is elmehetnél. nagyon kedves és hasznos ajándékokat tudsz itt csinálni a szeretteidnek. nézd meg az oldalon a képeket hátha ihletet kapsz. :D
2011. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andi2327 válasza:

Szia!


Én 12 éves vagyok lány és én hógömböt készítek saját kezűleg és csak egy befőttes üvegre és valami karácsonyi motívumra (pici játékfenyőfára, szánkóra stb.) van szükség. Ird be a google-be hogy hógömb készítése házilag és nézz meg néhány oldalt. De úgy is csinálhatod hogy csak az aljára szórsz egy kis cukrot és akkor nem kell bele víz stb. Remélem segíthettem! ❄⛄❄⛄❄⛄

2015. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!