Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most ez így ciki? Vegyek...

Most ez így ciki? Vegyek inkább mást?

Figyelt kérdés

Édesapámnak akarok karácsonyra olyat csinálni hogy egy fotókönyv,amibe mi a 3 gyereke fejlődését mutatja be. Tehát kezdve az idősebb bátyám gyerekkorától idáig,másik bátyám,és az enyémet. Fotókkal és idézetekkel szerettem volna megcsinálni,szerintem nagyon személyes ajándék mert mi vagyunk a mindene. De tegnap beszélgettem vele karácsonyról és azt mondta mostohaanyámnak karóra mellé egy ilyen fotókönyvet fog csináltatni (ő nem tudja persze hogy ezt akarom csináltatni én is) az élményeikből.

Most ez így nagyon gáz? Szenteste nem lenne olyan mintha elloptam volna az ötletét? Annyira beleéltem már magam,2 hét múlva azért utazok 200 km-t hogy fényképeket összeszedjem az anyukájától (mamámtól). De nem lenne fura ha én is ezt adnám meg mostohaanyám is ilyen ajándékot kapna? :( Olyan ideges vagyok tegnap délután óta ez miatt,hogy ennyire beleéltem magam és erre meg ő is ezt akarja adni...:(



2012. nov. 12. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem karácsonyra más kéne, mint a gyerekeiről egy rakat kép. Ez inkább olyan apák napi ajándék. A karácsony szóljon róla.
2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyikünk se él vele, 2 bátyámat jó ha 2 havonta látja,engem lát hetente 1x igaz,de ahogy ismerem nagyon örülne neki. Tényleg megvan mindene amúgy,jobban szereti a személyes ajándékokat. Vagy szar ötlet tényleg? Főleg ezek után,nem tudom..:S Ezért akarok kívűlállókat meghallgatni,egyedül párommal tudtam ezt megosztani,de neki sincs ötlete mi legyen.
2012. nov. 12. 14:42
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Alapból nem értettem sosem a fényképalbumokat, mikor az ajándéknak szánják. Hiszen a képek megvannak, az benne a plusz, hogy albumba van rakva? Hát én nem örülnék ilyennek...még ha nincs is nálam az eredeti kép, tutira láttam már, vagy van róla másolatom, és ha nekem is kell belőle egy példány, akkor megszerzem. Ha nem kell, akkor albumba pakolva sem kell.... szóval én egyébként sem pártolom az ötletet, így meg, hogy kettőt kapna, pláne nem.
2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
57%
"Nem értettem mi benne az ajándék". Úristen! Ez egy szép gesztus, nem mindenkinek van pénze ajándékot venni, és egy ajándéknál nem számít az ár.
2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Gondolom a mostohaanyádnak nem a ti képeitekből

csináltat albumot. Viszont, ha szerinte ez jó lesz ajándéknak

a mostohádnak akkor sztem ő is örülne neki. A többit meg

elmondhatod neki is Karácsonykor, hogy korábban te is

ezt találtad ki neki.

2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

14: 48


Nálam sem a pénz számít, de ahogy leírtam, nálam nem sokat dobna dolgon, ha a már meglévő képeket valaki albumba rendezné. Ez persze csak a saját véleményem, természetesen elfogadom, ha másnak ez örömöt okoz.

2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

azért ez nem olyan album:) Ez egy fotókönyv:


[link]


és 6 ezer ft-tól kezdődik szóval nem gagyi ajándék.. Inkább arra lennék kíváncsi amit már egyik válaszadó is mondott,de több véleményre hogy nem gáz-e így a helyzet?

Én is arra gondoltam hogy odaadom neki karácsonykor akkor mondom neki hogy én már előbb kitaláltam. Csak ahogy lejátszódik a fejemben egyszer jól hangzik,másszor meg béna. Ezért vagyok hatalmas dilemmában.

2012. nov. 12. 15:04
 8/21 A kérdező kommentje:

"így meg hogy kettőt kapna pláne nem"

nem kap kettőt,ő ad ugyanilyen kiegészítő ajándékot mostohaanyámnak. De persze közös fotóikból nem a mienkből természetesen:)

2012. nov. 12. 15:05
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Én megcsinálnám,mert szerintem nagyon nem ugyanaz.Tavaly édesanyámnak olyat készítettem,amit te is terveztél.Babakorunktól,egészen az unokákig,minden oldalra odaillő idézetekkel.Gyönyörű lett,közelébe nem érnek ezek a nyomtatott fotókönyvek.

Szerintem hajrá!Csak a százas csomag papírzsepit ne felejtsd el mellé csomagolni:)

2012. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást,aranyos vagy:)
2012. nov. 12. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!