Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet faházat bérelni...

Hol lehet faházat bérelni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az idén a családdal szeretnénk valami szép helyen egy faházikót bérelni,hogy igazán karácsonyi hangulatunk legyen (akár kandallóval) De sajnos hiába keresem,egyszerűen a neten semmi ilyesmit nem találok! Valaki,akinek van már ebben tapasztalata?

2012. nov. 12. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szállás.hu-n nézted?

Ajánlanám nektek Parád környékét. Nagyon szép hely ilyenkor ősszel is, de télen valami elragadó. Ezen az oldalon amúgy kismillió hely van és nagyon jók. Szét kell nézni jól ugyan, mert árban vannak nagy különbségek, de lehet jókat találni.

2012. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,akkor még keresgélek :) Megnézem :)
2012. nov. 12. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet :) Nem tudom, mennyire népszerű karácsonykor ilyen helyre elutazni, de ha az, akkor lehet, hogy kicsit későn kezdted a keresgélést...
2012. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem rég Egerben voltunk és azt mondta az ottani szállásadónk, hogy nagyon felkapott mostanában. Hozzá is menni akartak, de ő nem akarta, hogy karácsonykor ezzel kelljen foglalkozni. Mihamarabb foglalj, de tényleg jó ötlet. :):)
2012. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Ne haragudj,hogy bepofátlankodok,de mi is pont ezt találtuk ki,csak én sem találtam megfelelő helyet.Érdeklődnék,hogy sikerült e találnod valamit?
2012. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!