Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyumnak szeretnék könyvet...

HusziGT kérdése:

Anyumnak szeretnék könyvet venni karácsonyra. Tudnátok címeket mondani?

Figyelt kérdés

Valami igazi romantikusat, de azért nem túl nyálasat. Tudnátok monani címeket? /Anya a 40-es éveiben jár/ Előrre is köszi a válaszokat. :D


U.I.: Azért valami olyat amiben történik is valami ;)



#könyv #ajándék #anya #karácsony #könyv karácsonyra
2012. nov. 15. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A szürke ötven árnyalata - tetszeni fog neki! :)
2012. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó magam is 40 éves nő vagyok.

Romantikus könyveknél nekem az Elfújta a szél jött be igazán.

Vagy a Vavyan Fable regényei jönnek be. Köztük is van sok jó romantikus regény.

2012. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy egy BDSM tartalmú könyv megfelelő választás egy gyerektől az anyának, úgyhogy én hanyagolnam a Szürke ötven árnyalatat... Elfújta a szel az nagyon jó, klasszikus mű, vagy Brontë regények.
2012. nov. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg Jodi Picoult regényeit. (A nővérem húga, Házirend, Törékeny... - bár ezek ált. szomorúak kicsit, meg meghatóak, de nagyon jók.)

Azok a kedvenceim, amiket cím szerint is felsoroltam, de még egy pár másik is megjelent magyarul.

2012. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is Jodi Picoultot akartam írni. Nem éppen romantikus könyvek, de nagyon szívhez szólóak és elgondolkodtatóak is. Történés mindegyikben van, és a végén amikor már úgy érzed abba is hagyhatnád, mert tudod mivel fejezi be, akkor egy hatalmas csavar.

Én mindegyik magyarul megjelent könyvét olvastam (kivéve a Házirendet-talán nekem az lesz a karácsonyi ajándékom most :) ) és kivétel nélkül mindegyik letehetetlen.

2012. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az én anyukám most 44 éves, ő is falja a romantikus regényeket, de a Picoult könyveket ő sem tudja letenni.
2012. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Picoult egy zseni, rengeteg könyvét olvastam, szinte az összeset. :) (Angolul persze, mivel magyarul sajnos nem sok jelent meg.)
2012. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!