Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a 16...

Mit vegyek karácsonyra a 16 éves öcsémnek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy elég közel van a szülinapja a karácsonyhoz (dec. 10.) de annyira nem, hogy a kettő ünnepre egyszerre tudjak adni valamit... Nagyon szereti az autókat, a Forma 1-et, a kémiát, nem az a tipikus mai 16 éves srác aki feszülős cuccokban jár és parfümillatban úszik, annyira sportolni sem szeret. Elég jó a kapcsolat köztünk. Nem akarok neki sablonos, feliratos bögrét, törölközőt stb venni. Ja, és nem vagyok túlságosan eleresztve anyagilag, maximum 1500-2000 Ft értékben tudok neki venni vmit.

Köszönöm a segítséget! :) 19/L



2012. nov. 19. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki egy 2013-as naptárat, amin F1-es autó van. Legalábbis én örülnék egy ilyen ajándéknak!

14/F

2012. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ferrari-s öngyujtót.
2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pólózda válasza:

Mindig jó ajándék egy egyedi, személyre szabott ruhadarab!


Kívánj és mi megcsináljuk!

Teljesen egyedi ajándékot adhatsz szeretteidnek.

Az alábbi címen el tudod küldeni a kívánságodat nekünk!

Írd be:

[link]


Ha nincs kedved ötletelni, válogass az oldalon található kész minták közül!

2012. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meztelen nőről poszter.
2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!