Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a szüleimnek karácso...

Mit adjak a szüleimnek karácsonyra? (12 éves lány)

Figyelt kérdés

Nem egy versre vagy főzőcskézésre gondoltam hanem valami kézi munkára. Volt már olyan ötletem, hogy quilling technikával néhány csinálok kis apróságot.

Annyit magunkról, hogy hála az égnek nagyon jó kapcsolatban vagyunk.

Szerintetek mi lenne az ideális ajándék aminek örülnek, és én is megtudom csinálni? (jó a kézügyességem)



2012. nov. 19. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kézműves boltban átlátszó üveg vagy műanyag gömböt.Vegyél párat és csináld meg hóember fejeknek.Lefested fehérre ,aztán a többi dolgot rá.És utána lefújhatod csillogós spray-vel. Lyukas gömböket vegyél. Ez azért fontos mert ha megcsináltad a hóembereket akkor tudsz bele égősort vezetni ,vagy csak simán vastagabb cérnát.Szerintem nagyon jól néz ki.Vagy fehér bögrét valami szép bonyolult mintával ,üvegfestékkel díszíts ki. Vagy mondjuk csinálhatsz képeslapot ,ékszert vagy naptárat is.Vagy ha tudsz kötni akkor sálat ,sapkát ,kesztyűt is csinálhatsz.Esetleg vegyél egyszínű pólókat meg textilfestéket ,lapból vágj ki mintákat és dekoráld ki a pólót.

De ha neten rákeresel biztos találsz még ötleteket.:D

2012. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fess egy szép képet, a rajztanárod biztos segít, ha megkérdezed szünetben.
2012. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csinál valami kis álatot gyöngy böl vagy valami olyat hogyrá olvasztod üvegre a gyöngyöt pl hogy fenyőfa lgyen
2012. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!