Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra 18...

Apanacsi kérdése:

Mit kérjek karácsonyra 18 éves fiú vagyok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát amit szeretnél. :) Gondold át, hogy mi az, ami jól jönne. Egy új nadrág, kabát, egyéb ruházat. Konditerem bérlet, valamilyen utalvány, koncertjegy, de a műszaki cikkek is nagyon menő ajándékok a fiatalok körében.
2012. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
18 évesen, még ajándékokat kéregetsz?
2012. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért akkor ne kérjek ajándékot ?
2012. nov. 21. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeretetet, Ölelést, áhítatot.

Erről szól a Karácsony.

Ha neked nem erről, akkor az nem a Te ünneped.

Akkor csak egy alkalom az ajándékozásra, és az mindegy, hogy Karácsonynak hívják, vagy annak a szivecskés napnak, ami tavasszal van, nem is tudom hogyan hívják.

Nem sértésnek szánom a válaszomat, ha annak érzed, már is elnézést kérek, mielőtt írnál ezért. Arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy ha így teszed fel a kérdést, hogy mit kérjek, akkor az simán egy üzleti érdekből történt reklámok által sugallt átalakult , értelmét vesztett ünnep.

A karácsony egy kicsit más. nem írom le, hogy én mit értek alatta, mert hosszú lenne. De, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy mit kaphatok karácsonyi ajándékként? De jó lenne tudni. Izgalommal várni, hogy eljöjjön az ünnep, az másképp hangzik.

Együtt legyen a család, és együtt bontogatni a szeretettel ,szépen becsomagolt ajándékokat. Örülni annak, hogy az akinek én is adtam ajándékot mennyire örül és esetleg meghatódik azon, hogy milyen figyelemmel választottál részére ajándékot, és örülni annak amit Te kaptál. Ez kedvesen hozzá tartozhat az ünnephez.

Ha előre megmondom, hogy mit szeretnék, akkor az ajándékozótól veszed el az örömet, amit az okoz, hogy élvezze a te örömödet, amikor kibontod a meglepetés ajándékodat.

Nem folytatom tovább, talán ebből is meglehet érteni, mit is szerettem volna mondani a kérdésed kapcsán.

A szeretet biztosíthatja, hogy olyan ajándékot kapj, aminek bizton örülni fogsz.

2012. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értettem amit írtál :D

Teljesen igazad van nem tudom, de én általában úgy vagyok vele, hogy szeretek kívánság listát írni :S

2012. nov. 21. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát valami olyasmit, amit esetleg már régebb óta szeretnél, de nem volt még alkalmad/pénzed megvenni.

Pl. egy DVD film, vagy egy CD, esetleg egy könyv...

Kérhetsz bérletet valahova (kondi, vagy ilyesmi, amit szeretsz), vásárlási utalványt pl. ruhaboltba, vagy pénzt, ha gyűjtesz valamire...

2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kívánságlista nem rossz, és is írtam kiskoromban a Jézuskának.

Azonban maradjon csak meglepi az ajándék. Az az igazi.

2012. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!