Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vesztek karácsonykor 4...

Mit vesztek karácsonykor 4 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 15:28
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én igenis vennék! SŐT. Nekem mindkét gyermekem ilyenkor született - a kisfiam pont tegnap volt 3 éves, a kislányom pedig december 13-án lesz 1 éves - Így ki lehet számolni tavaly karácsonykor mennyi idős volt a kislányom. Bele fektettük őt tavaly a pihenőszékébe és közel tettük a fához - betettük a fa alá :) - és mellé tettük az ajándékot, ami egy nagyon szép harisnya volt és egy pillangó formájú rongyi méghozzá becsomagolva, szépen ahogy kell!!!

Igenis kell nekik venni, fotót készíteni, hogy majd láthassa még akkor is ha nem emlékszik majd rá. Majd ha néhány év múlva megkérdezi, hogy "és itt mit kaptam?" mit fogtok válaszolni, "SEMMIT", mit ne mondjak nagyon jó hangzik.

Ne haragudj kedves kérdező, de rendesen felbosszantott a többi válaszoló - persze tisztelet a kivételnek - .

A lényeg. Szerintem igenis vegyél neki ajándékot. Rongyit - rágókendőt - , harisnya, zokni, ruha, csörgő-zörgő-zenélő játék... egy 4hós baba már igenis sok mindent tud élvezni. A lényeg úgy is a karácsonyi hangulat.

2012. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Ja és még bárki leszólna amiért "betettük a gyereket a fa alá", azért volt mert neköünk viszont ő volt az ajándék. Anno, 3éve a kisfiammal is így csináltuk.


Utolsó voltam természetesen!

2012. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mindenek előtt szólok, én nem pontoztam le senkit!!!!

Köszönöm szépen a válaszokat, kedves utolsó, a te válaszod különösképp nagyon tetszett...aranyos történet, és nagyon is igazad van! Köszönöm szépen! :)

2012. nov. 24. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!