Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot?

Milyen ajándékot?

Figyelt kérdés
Milyen ajit vehetnék a barátom apjának és a barátnőjének? Vmi apróságra gondoltam, csak nem tudom, h mire :S Tippek? :) 17L
2012. nov. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-egy könyvet. Az a legegyszerűbb.
2012. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Attól függ mennyit szeretnél rákölteni, ha egy magasabb kategóriájú ajándékot akarsz venni neki, akkor érdemes valami elektrotechnikai cikkben gondolkodni, amit közös programokon tudtok használni, pl. fényképezőgép vagy videó kamera. Az ilyeneknek nagyon tudnak örülni a fiúk. Ha könyvet veszel ne a borító designja döntse, hogy megveszed-s vagy sem, járj utána, hogy mennyire érdekli a barátodat a könyv témája. Én pl. csak olyan könyveket veszek a kezembe ami érdekel: elektrotechnikai, csillagászati és informatika szaklapok és könyvek egyéb csak ritkán kerül ha kezembe, csak ha rávisz a kényszer. Regényekre nem pazarolom az időmet. De ha a barátod nem ilyen beállítottságú mint én akkor jó ötlet lehet akár egy regény is. Ha többet elárulsz többet tudunk segíteni.

28/F

2012. nov. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 05:19

a barátom ajándéka már megvan, megbeszéltük, h mit szeretne, és az alapján vásároltam.

Nem akarok drága dolgot, csak h érezzék, h gondoltam rájuk.

2012. nov. 25. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!