Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kamasz lányok mit szeretnétek...

Kamasz lányok mit szeretnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Írjátok be ide, hogy az ötleteikkel megkönnyítsétek a nektek ajándékozók életét, és így talán olyasmit fogtok kapni, aminek tényleg örültök. :)

2012. nov. 19. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Én spec. mindenféle könyvnek örülök! Karácsonyra szinte mindenkitől azt szoktam kapni. De egy parfüm vagy ilyen drogériákban kapható kence-fice csomag is nagy örömet tud okozni, szeretem az ilyen kis bizsu ékszereket, amik nem olyan drágák, de mutatósak, a sálakat, kesztyűket, sapikat minden mennyiségben. Meg gyűjtöm a Schleich állatkákat, szóval olyanokat is rejtenek a fa alatti dobozkák :)
2012. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok nagyravágyónak tűnni,de én új tv-t.:D

Mivel a mostaninak 2 éve nincs távirányítója,és összefolynak rajta a színek.

vagy parfüm,ruhák,fülhallgató,meg kinéztem pár jó könyvet is :D

2012. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ruhát,ékszert,sminket,kiegészítôket és minden ilyen csajos dolgot :D
2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Könyvet, naplót(!!!) ehhez hozzátenném, hogy az Alexandra könyvesboltban gyönyörű naplókat árulnak. Én biztosan onnan fogok kérni. Aztán még szeretnék, parfümöt (már tudom is hogy pontosan melyiket) szeretem ha kapok kiegészítőket, (nyaklánc, gyűrű, főleg fülbevaló).

Mindig szeretek ilyen ajándékokat kapni karácsonyra, de minden évben van egy olyan dolog, amit kiemelten szeretnék. Nem olyasmi ez amire szükségem van, hanem aminek a legjobban örülnék. Én ebben az évben, egy ezüst, vagy fehérarany nyakláncra gondoltam apró medállal, ami egyszerű, de különleges ajándék. Főleg hogy pontosan nem én választom ki hogy melyik legyen az, szóval meglepetés is egyben.:)

2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy Nikon D5100-as fényképezégépet... De azt holnp meg fogom kapni,mert kicsit hamar jött az angyal, és mivel karácsony elött utazok el, most kapom, hogy ott tudjak jo fotokat csinálni. Így csak könyvet kértem.. :)
2012. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!