Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 30 év körüli nők, Ti minek...

30 év körüli nők, Ti minek örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek a páromnak, segítsetek!

2012. nov. 25. 00:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem tudok olyan tárgyi ajándékot mondani amire nagyon szükségem lenne.Szeretem a krémeket,ilyen-olyan illatú tusfürdőket,stb,de ez snassz.Úgyhogy inkább egy hétvégének örülnék egy kandallós házban,vagy valami szép természeti helyen.
2012. nov. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, és a parfüm, ruha, cipő, kozmetikumok, szemfesték stb. a nyerő, tehát amitől szépnek érzem magam. Ha vásárlási utalványt kapnék, annak is nagyon örülnék. Ami mellőzendő: edények, konyhai berendezések, takarítási cuccok stb. Én cipőmániás, parfümmániás vagyok, és a Deichmannba, vagy valami drogériába jó lenne utalványt kapni, mert akkor én választanám ki a cipőm. TUTI tipp: ha vett mostanában új pulcsit, vagy vagy kedvenc felsője, akkor vegyél hozzá színben illő nyakláncot, vagy fülbevalót, ez általában műkődik. Gyűrűből szintén sose lehet túl sok, még ha nem is drága, de szép. Csajos legyen, ez a biztos.
2012. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a páromtól egyszerűen imádok ékszert kapni. Nagyon szeretem az ezüstöt, és olyan különleges darabokkal szokott meglepni, hogy a lélegzetem is eláll. Antik, kézműves, finoman kivitelezett szép gyűrűk, brossok, nyakláncok, karkötők. Sosem elég... Ennyi év és alkalom után így minden nap olyan ékszert viselek, amit TŐLE kaptam, és szebbé teszi a napomat. Egyszer kaptam tőle ezüst töltőtollat is, azt is nagyon szeretem, mert különleges.
2012. nov. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

bárminek.

kivéve háztartási munkára alkalmas eszközök:)

én nagyon örülnék olyannak is, amit a párom nekem csinál.

itt pl. tudsz pólót festeni neki: www.hathinta.hu

(egy kollegám készített itt pólót a feleségének és eszméletlenül jó és kedves lett)

2012. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bárminek,kivéve az ilyen-olyan elektronikai cuccok,drága ajándékok
2012. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyi a keret, de létezik egy bolt, ahol ujjlenyomatos ékszereket készítenek, azaz belegravírozzák a medálba az ujjlenyomatot. Én is a tv-ben láttam múltkor és szerintem nagyon egyedi... Itt a honlapja: www.ujjlenyomatosekszer.hu
2012. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, de továbbra is várom az ötleteket!
2012. nov. 26. 11:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki más.


Én pl utálok ruhát kapni,esélytelen eltalálni mi tetszene.Ékszer ugyanez,főképp hogy csak aranyat tudok hordani allergia miatt.

Kedvenc parfüm,éppen hiányzó elektronia cikk (tavaly elektromos ágymelegitőt kaptam,imádom,nemrég évfordulóra fényképes pendrivot,azt is).

2012. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6

Ez elsőre érdekes, azt gondoltam, hogy ha egyedi, akkor adott ujjlenyomatot gravíroznak rá, de mint látom nem így van és így nem is egyedi!

2012. nov. 27. 00:07
 10/11 anonim válasza:
Ez szerintem meglehetősen személyfüggő. Én nagyon örülnék valami olyannak, amit Ő maga készített, vagy készíttetett nekem, nem pedig bement a boltba és levette a polcról. Szerintem csináltass neki párnát, vagy pólót vagy közös képeitekből naptárat jövő évre.
2012. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!