Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 18-19 év körüli fiúk! Minek...

18-19 év körüli fiúk! Minek örülnétek karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
ötletem sincs h mit vegyek
2011. dec. 14. 20:36
 1/3 anonim válasza:

Az ártól is függ. Ha mondjuk maximum kétezer forint a korlát, akkor vázolom a lehetőségeket.(azért írtam ezt, mert se nem sok, se nem kevés, pont ideális.)


Ha dohányzik, akkor egy szivar, vagy egy doboz Djarum(Black, Cherry, Vanili), mellé még ha belefér valami kis csokoládé, mondjuk egy Raffaello, vagy valami.


Ha meg nem, akkor valami könyv. DVD-t én nem vennék, mert a mai korban már mindenkinek minden megvan, le van töltve.


Esetleg egy finom bor, vagy ha pénzesebb vagy, akkor egy finom Whiskey, mostanság jó árban kifoghatsz Jacket, Johnyt, 3-4 ezer körül.(ami még nagyon állat az a Black Velvet, nem is drága, kétezer, és nagyon finom kanadai.)

2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

5-6000 forintot szánnék rá. viszont valami olyat szeretnék, ami meg is marad neki:)

2011. dec. 14. 20:45
 3/3 anonim válasza:

Én a barátnőmnek örülnék a legjobban karácsonyra, ha becsomagolná magát egy szalagba és megcsókolna :D Amúgy esetleg gondolom tudod a hobbijait abból is ki lehet indulni. Én például barátnőmtől egy plakátot kaptam szülinapomra amin a közös képeink vannak nagy szeretlek felirattal. Szerintem jobbat ki se nagyon találhatott volna :)

18/F

2011. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!