Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az új osztálytársai...

Mit vegyek az új osztálytársaimnak, ami nem olyan drága, és örülnek neki?

Figyelt kérdés
6-7 lány barátnőmnek szeretnék venni valamit, de még nem ismerem őket annyira, hogy tudjam, pontosan mire vágynak.. ötleteket tudtok adni, ami mindenkinél beválna..?
2012. nov. 27. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
tampon
2012. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenék bele az ajándékozásba a helyetekben.

Anno mi is csináltuk, és leszűrtem a tanulságot: nem szabad! Elkezdődik a folyamat, hogy mindig venni KELL, különben kínos. Egyre nagyobb értékű dolgot vesztek, "rálicitáltok" a másikra, elfogynak az ötletek...

Szóval, ha megfogadsz egy tanácsot: új helyen vagy, ne kezdd ezt el, mert csak rossz lesz később.


Vigyél nekik saját készítésű süteményt, vagy fabrikálj valami szép képeslapot, aranyos szöveggel, esetleg készíts te nekik karácsonyfadíszt. Ezek aranyos és kedves dolgok, amiknek ezerszer jobban örül mindenki, mintha belementek az "árharcba" ("ő csak egy plüsst vett, pedig én egy drágább bögrét adtam neki" - stb.)

2012. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!