Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját kezűleg készítetek...

Saját kezűleg készítetek ajándékokat? Ha igen, miket?

Figyelt kérdés

Én kitaláltam a fűszeres olívaolajat és mézes befőttet.

Eddig mindegyiket elrontottam, életemben nem csináltam ilyet...

A mézes befőttet elkészítettem, de kívülre szerettem volna valami szép díszt. Pl.: szalvétát ráragasztottam dekorragasztóval, de nagyon csúnya lett és látszik, hogy amatőr csinálta... úgy néz ki, mint egy 5 éves műve. Szerintetek szégyen ilyet ajándékozni?

Ami benne van az finom és jól néz ki (szépen sorba pakoltam: mandula, dió, aszalt szilva, aszalt sárgabarack).

A fűszeres olajat pedig úgy rontottam el, hogy: beletettem friss koriandert, rozmaringot és gondoltam szórok mellé borsot, meg valami más bogyósat találtam ami finom ilatú volt. Mindegyik magocska felúszott a tetejére, nagyon bénán nézett ki, kiöntöttem, az üveget megint szárítom... elölről kezdem az egészet.


Szóval nekem most ilyen ez a kézzel készített ajándék dolog :).


2012. nov. 28. 19:58
1 2
 1/12 delfin2000 válasza:
Akvarell ceruzával rajzolj valamit(lehetőleg akvarell papírra),majd ahol rajzoltál ott azt a részt vizes ecsettel fesd le vagy egyszerűen csak fess valamit.
2012. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha átáznak akkor majd nem fognak feljönni,vagy lehet,hogy bekéne áztatni előre amiket majd beleraksz.

Amúgy jó ötletek,de külső díszítésre szerintem elég lenne ha mondjuk arany színű valamivel ráírnál egy "Boldog Karácsonyt",vagy valami idézetet :)

2012. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De en nem otleteket vartam

Leirtam mit keszitettem. Elkeszult: nincs tobb uvegem, nincs tobb penzem mezre, nem tudom lekaparni a ragasztot az uvegrol...

Szerintetek ciki ilyet ajandekozni?

2012. nov. 29. 08:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagy piros masnira még keress 200Ft-ot,és tekerd körbe ,máris szép.
2012. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ilyen... nagyon elrontottam

[link]


ez pedig a szebbik üveg:

[link]

[link]

2012. nov. 29. 09:59
 6/12 A kérdező kommentje:

ez a szalvétás ragaszgatós dolog nagyon macerás szerintem...

üvegre ragasztani baromi nehéz.

2012. nov. 29. 10:02
 7/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki :O Látszik, h dolgoztál vele, ez a legfontosabb. De így képről egész jónak tűnik. Én örülnék ilyen ajándéknak :)
2012. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Szerintem szépek,sajnos ezek igy elmosódnak,de attól még szép (csak ugye te neten ennél szebbet láttál,de olyat nem fogsz tudni csinálni)


Masnit szebben kösd meg,nagyon át van fordulva az üvegen körbe és kész is,örülni fog aki kapja

2012. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :)

igen, neten milliószor szebbeket láttam... remélem, sokkal jobbak lesznek amiket jövőre készítek. Bár még nincs ötletem. :)

2012. nov. 29. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezekkel semmi baj,sőt jók :)
2012. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!